پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم سرخپوشان با برد برابر تیم شمس آذر به کورس قهرمانی بازگشتند.

محمود کلهر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد سرخپوشان برابر تیم شمس آذر اظهار کرد: با تمام مشکلاتی که گریبان پرسپولیس را گرفته و مسائل حاشیه‌ای روی مسائل فنی تاثیر گذاشته است، اما پرسپولیس با اقتدار توانست یک تیم خوب را شکست بدهد. به نظرم شمس آذر تیم قابل احترامی هست به دلیل اینکه در بازی‌های گذشته خیلی باکیفیت، با برنامه و خیلی تاثیرگذار بازی می‌کردند و امتیازات خوبی هم گرفتند.

حاشیه ها با یک برد دیگر از پرسپولیس کمتر خواهد شد 

او افزود: با توجه به اینکه تیم پرسپولیس ۱۰ نفره شد توانست بازی را ببرد و این ۳ امتیاز خیلی به کار این تیم آمد به دلیل اینکه سپاهان باخت و استقلال هم مساوی کرد و پرسپولیس در کورس قهرمانی باقی ماند. فکر می‌کنم یک پای قهرمانی در بازی‌های آینده باشد و اگر یک بازی دیگر هم پیروز شود به طور حتم حاشیه‌ها هم اطراف این تیم کمتر خواهد شد.

گولسیانی برای پرسپولیس گره گشا بوده است 

کلهر درباره اینکه عملکرد گولسیانی را در این بازی چطور دید، گفت: گولسیانی یکی از بهترین مدافعان خارجی و بازیکنان تاثیرگذار ایران در چند سال گذشته بوده است. از زمانی که در سپاهان بوده و اکنون هم در پرسپولیس بازی می‌کند. همیشه بازیکن فراز و نشیب زیاد دارد، اما مطمئنا این بازیکن کمترین اشتباهات را داشته است و در یک بازی هم بهترین بازیکنان دنیا هم دچار افت می‌شوند. او برای پرسپولیس خیلی موثر بوده است مخصوصا بازی‌های بزرگی که سرخپوشان انجام دادند و گره می‌خورد، اما او گره گشا بوده است. همچنین زمانی که تعویض هم شده به زمین مسابقه آمده و بازی را تغییر داده است.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: به نظرم گولسیانی بازیکن باکیفیتی هست که هم در دفاع و هم در زمان‌هایی که بازی گره می‌خورد گره‌ها را برای پرسپولیس باز کرده است.

علی نعمتی باید آرامش خود را حفظ کند 

او درباره اینکه علی نعمتی باز با اشتباهات خود باعث شد که سرخپوشان ۱۰ نفره شوند، گفت: من نمی‌دانم علی نعمتی چرا این قدر با استرس فوتبال بازی می‌کند. یک بازیکن حرفه‌ای نباید آن قدر خطا کند و در بازی با استقلال چنین اتفاقی رخ داد و خطا‌های زیادی که انجام داد باعث شد که پرسپولیس بازی را مساوی کند. معلوم نیست فشار زیاد بر روی این بازیکن هست که این  چنین بازی می‌کند. به نظرم باید آرامش خود را در محوطه جریمه بیشتر حفظ کند و باهوش بازی کند و خطا‌های بی مورد مرتکب نشود که منجر شود که تیمش لطمه بخورد. امیدوارم این اتفاق در بازی‌های آینده برایش رخ بدهد و یکسری اشکلات  دارد از جمله استرس بالا و تعداد خطا‌های بالا که باید برطرف کند.

سپاهان در بخش دفاعی اش مشکل دارد 

کلهر درباره اینکه تیم پرسپولیس می‌تواند به موفقیت برسد، گفت: به نظرم پرسپولیس مقابل تیم‌های خوب بهتر بازی می‌کند و حتی بازی با استقلال برنده بود و در دقایق پایانی بازی را مساوی کرد، اما مطمئنا اگر پرسپولیس می‌خواهد به سمت قهرمانی برود بازی با سپاهان برایش بسیار مهم است و باید این بازی را ببرد و فکر می‌کنم این توانایی دارد و نوع بازی پرسپولیس طوری هست که مالکیت توپ را در اختیار دارد  و گردش توپش نسبت به حریفانش بیشتر است. سپاهان در بخش دفاعی خیلی مشکل دارد و این تیم برابر تیم آلومینیوم شکست خورد.

سپاهان یک پای قهرمانی خواهد بود 

پیشکسوت فوتبال درباره عملکرد تیم سپاهان گفت: به نظرم سپاهان یک تیم بابرنامه و پرمهره است و فکر می‌کنم اگر این تیم همین شکلی بازی‌های خود را ادامه بدهد به طور حتم این تیم هم یک پای قهرمانی خواهد بود. تیم‌های پرسپولیس، استقلال و سپاهان تا آخر در کورس قهرمانی خواهند بود. سپاهان بهترین امکانات دارد و سرمایه گذاری زیادی کرده است و کار را برای هر حریفی سخت می‌کند.

هر تیمی باهوش تر عمل کرد قهرمان لیگ می شود 

او درباره تساوی استقلال برابر تیم گل گهر بیان کرد: بازی‌ها خیلی سخت شده و همه تیم‌ها آماده هستند و فکر می‌کنم اگر هر تیمی بخواهد لغزش داشته باشد به خصوص مربیان  در مهره چینی دچار اشتباه شوند مطمئنا امتیازاتی را از دست می‌دهند که در آخر فصل افسوسش را می‌خورند. فکر می‌کنم هر تیمی باهوش‌تر عمل کند و تاکنیک‌های مدنظر خود را پیاده کند و بتواند با آرامش بیشتری هدایت کند آن تیم می‌تواند قهرمان لیگ شود. به نظرم کورس قهرمانی بین پرسپولیس، سپاهان و استقلال باشد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۰ ۰۴ دی ۱۴۰۲
بنظرم بهتر بود بگه پرسپولیس و این ترکیب عالی داورا به کورس قهرمانی....

بنظرم جام امسال باید بدن داورها
آخرین اخبار