وزیر اطلاعات در پی شهادت سردار سید رضی موسوی با صدور پیامی تاکید کرد که این جنایت پیامد سنگینی برای رژیم صهیونیستی خواهد داشت.

حجت‌الاسلام سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاعات با صدور پیامی شهادت سردار سیدرضی موسوی را تسلیت گفت.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

سردار مجاهد سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی، همرزم سردارِ بزرگِ مبارزه با تروریسم، شهید قاسم سلیمانی توسط رژیم تروریستی صهیونیست به شهادت رسید.
این عمل ددمنشانه، مصداق دیگری از خوی تروریستی رژیم جعلی صهیونیست و دلیل مستند دیگری بر ضرورت مهار قاطع و قطعی رژیم وحوش حاکم بر سرزمین قدس اشغالی است.

اگر چه این جنایت وحشیانه، نشانگر عجز و ناتوانی رژیم صهیونیستی در مقابله با رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی و پیامد‌های طوفان الاقصی و مقاومت سترگ مردم مظلوم و مقتدر غزه می‌باشد، اما این جنایت به نوبه خود پیامد سنگین دیگری برای رژیم جنایت کاران خواهد داشت.

سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات و اعضای جامعه اطلاعاتی کشور، شهادت سرافرازانه این شهید والامقام را به پیشگاه حضرت، ولی عصر (عج)، فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ملت سلحشور ایران اسلامی و به‌ویژه خانواده معزز آن شهید تبریک و تسلیت عرض نموده، از درگاه الهی، علو درجات آن شهید مجاهد و مدافع حرم و حامی مردم بی‌دفاع غزه را همراه با پیروزی نهایی جبهه حق علیه اردوگاه کفر و نفاق تسلیت عرض می‌نمایند.

سیّد اسماعیل خطیب

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار