مجری پروژه‌های نهضت ملی مسکن در پرند گفت: ۱۴۴۰ واحد نهضت ملی مسکن در پرند در حال ساخت است که همزمان با تکمیل آورده متقاضیان بیش از ۴۰۰ واحد آماده تحویل است.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران  همزمان با اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در شهر‌های مختلف برخی از شهر‌ها رکورد دار پیشرفت فیزیکی در اجرای پروژه‌ها هستند که در این بین پرند همزمان با تکمیل آورده متقاضیان در آستانه تحویل ۴۰۰ واحد نهضت ملی مسکن که توسط قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی  ع ساخته شده است.

در این بین سیاحی مجری  پروژه‌های نهضت ملی مسکن پرند در جمع خبرنگاران گفت: یک هزار و۴۴۰ پروژه نهضت ملی مسکن توسط قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی  ع در حال ساخت است  که از  این تعداد ۴۰۰ پروژه همزمان با تکمیل آورده ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومانی متقاضیان در آستانه تحویل است.

وی افزود: عملیات اجرایی این پروژه‌های نهضت ملی مسکن در پرند از خرداد سال گذشته  آغاز شده و آماده تحویل است.

سیاحی بیان کرد: پروژه ۱۴۴۰ واحدی نهضت ملی مسکن در پرند  شامل بلوک ۱۶ واحدی و بلوک ۲۴ واحدی است و هزینه ساخت این پروژه‌ها متفاوت است.

او بیان کرد: زیرساخت‌های این پروژه‌ها تکمیل شده و انشعابات گاز،    و برق وصل شده، اما هنوز انشعابات آب و فاضلاب  آن‌ها تکمیل نشده است.

سیاحی بیان کرد:  متراژ این واحد‌ها بین ۶۴ تا ۹۰ متر است و حدود ۴۰۰ متقاضی آورده ۴۰۰ میلیون تومانی خود را پرداخت و ۲ متقاضی ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده اند

وی یادآور شد: در صورتی که متقاضیان آورده‌های خود را پرداخت کرده و  دستگاه‌ها برای پرداخت انشعابات همکاری لازم را داشته باشند به سرعت این پروژه‌ها تکمیل خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار