واکنش وزیر ارشاد به احتمال راه یافتن فیلم «بی‌بدن» به بخش سودای سیمرغ

اسماعیلی در پاسخ به سوالی مبنی بر بازگشت فیلم «بی‌بدن» به بخش سودای سیمرغ فجر گفت: دبیر جشنواره فجر بعد از ظهر نظرنهایی را در این خصوص اعلام می‌کند.

محمد مهدی اسماعیلی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران گفت: بودجه جشنواره فیلم فجر عمدتا از طریق حامیان مالی تامین می‌شود و مبلغ آن در پایان جشنواره اعلام خواهد شد.

اسماعیلی بیان کرد: سیمرغ مردمی از سال آینده به جشنواره فیلم فجر باز می‌گردد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد پیش بینی بازی فوتبال بین ایران و قطر گفت: ان شاء‌الله این بازی با نتیجه دو بر صفر به نفع ایران به پایان برسد.

اسماعیلی در پاسخ به سوالی در مورد فیلم بی بدن که خانواده دو طرف که داستان زندگی در مورد آنهاست، راضی نیستند، گفت: این موضوع به مسائل حقوقی برمی گردد، ما در گیر مباحث حقوقی نیستیم، امیدوارم مردم از دین این فیلم لذت ببرند و از همه اصحاب فرهنگ و هنر که امسال یک جشنواره کم نظیر را رقم زدند، تشکر می‌کنم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه احتمال بازگشت فیلم بی بدن به بخش مسابقه سودای سیمرغ وجود دارد گفت: آقای امینی دبیر جشنواره بعد از ظهر نظرنهایی را در این خصوص اعلام می‌کند.

وی تصریح کرد: تمام بلیط‌هایی که برای فروش فیلم گذاشتیم تقریبا تمام فروخته شده و به نمایش‌های فوق العاده رسیده که نسبت به سال‌های گذشته بی نظیر بوده است و بعضی از فیلم‌ها مکرر در مکرر پخش می‌گردد.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار