هزینه کرد‌های میلیاردی دشمنان برای اضمحلال ایران اسلامی

مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی در جمع فعالان و کارکنان این اداره کل با بیان این که دشمن برای از بین بردن ایران اسلامی میلیارد‌ها دلار هزینه می‌کندگفت: با این وجود سخنرانی چنددقیقه‌ای مدبرانه و آگاهانه رهبر انقلاب اسلامی، تمام نقشه‌های شوم دشمنان را نقشِ بر آب می‌کند.

شیری پور گفت:در این میان حضور پررنگ مردم در راهپیمایی‌ها و انتخابات مختلفِ کشورمان همواره مایه یاس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان ایران می‌شود.

وی به خدمات دامپزشکی آذربایجان شرقی هم اشاره‌ای کرد و گفت: این اداره کل برای تامین سلامت دامِ استان حتی در دورترین مناطق، اقدامات لازم را با اعزام گروه‌های تخصصی انجام می‌دهد، از این رو خوشبختانه هیچ مشکلی در زمینه بیماری دام و طیور در استان وجود ندارد و نظارت‌های لازم هم بر سلامت فراورده‌های گوشتی از سوی کارشناسان این اداره کل انجام می‌شود.

وی همچنین گفت: به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات حوزه دامپزشکی استان و آگاهی بخشی به جامعه‌ی هدفِ این حوزه، برنامه‌ای در سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم تهیه و درحال پخش است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در این همایش با بیان این که در سایه خدمات کارکنان دامپزشکی، مردم با اطمینان خاطر تولیدات دامی و فراورده‌های گوشتی را مصرف می‌کنند گفت: بدون شک سلامت و امنیت غذایی مردم مرهون اقدامات اساسی و مکفی دامپزشکی است و به حق این مهم شایسته قدردانی است و در این میان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی آماده همکاری با اداره کل دامپزشکی استان و انعکاس مجموعه اقدامات و برنامه‌های تبیینی آن است.

رضایی در بخش دیگری از سخنان خود به حضور آگاهانه و بابصیرت مردم ایران اسلامی در صحنه‌های مختلف سیاسی - اجتماعی کشورمان از جمله راهپیمایی‌ها و انتخابات هم اشاره کرد و افزود: در سایه حضور بی نظیر ملت است که اندیشمندان، فیلسوفان و سیاستمداران دنیای غرب همواره به شکست دیپلماسی غربی‌ها برای گسستگی رابطه و پیوند عمیق میان مردم و حاکمیت اذعان داشته و دارند، بر این اساس می‌کوشند همچنان با رخنه و نفوذ در حوزه‌های مختلف ایران در کنار شناسایی نقاط ضعف و قوت جمهوری اسلامی، اِعمال تحریم‌ها و رخنه در کشور‌های منطقه برای پیشبرد اهداف خود، با جنگ ترکیبی به مقابله با ملت ایران بپردازد.

به گفته وی هدف دشمنان ایران اسلامی تنها به فروپاشی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران معطوف است آن هم برای این که کشورمان به قدرت و پیشرفتِ روزافزون دست نیابد و در این راه از هیچ اقدامی فروگذار نیست به طوری که با تشدید تحریم‌های چندین ساله و تضعیف اقتصاد ایران، درصدد پراکندن یاس و ناامیدی در میان ملت و دلسرد کردن آن‌ها از نظام است.

در همایش فعالان و کارکنان اداره کل دامپزشکی استان، از برخی فعالان و رابطان حوزه دامپزشکی با صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی تجلیل شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.