شهید میرولی رفیعی راد معلمی بی نظیر برای بسیج حقوقدانان کشور

رئیس سازمان بسیج حقوقدانان کشور در خوی گفت: قاضی شهید میرولی رفیعی راد معلمی بی نظیر برای حقوقدانان کشور است .

مراسم بزرگداشت سالروز شهادت پرافتخار حقوق دان بسیجی، شهید میرولي رفيعي راد شهید شاخص سازمان بسیج حقوق دانان کشور ،در سالن اجتماعات شهید برگزینی شهرداری خوی با حضور دکتر بهرامی پور رئیس سازمان بسیج حقوق دانان کشور، خانواده شهید ، مقامات قضایی استان و دیگر مسئولین شهرستانی برگزار شد .

دکتر رسول بهرامی پور رئیس سازمان بسیج حقوق دانان کشور در این مراسمبعداز گرامیداشت یاد و خاطره شهدای۸ سال دفاع مقدس و شهدای قضایی علی الخصوص شهید حاج ولی حاج قلی‌زاده دادستان فقید خوی گفت : شهدا با عملکرد خالصانه در دوران زندگی و با شهادت خود راه صحیح را برای ما نشان می دهند تا از صراط مستقیم منحرف نشویم .

وی به زندگی کاری و جهادی قاضی شهید میرولی رفيعي راد شهید شاخص بسیج حقوق دانان کشور اشاره کرد و گفت : شهید رفيعي راد  معلمی بی نظیر برای جامعه قضات و حقوق دانان کشور می باشد و بسیج حقوق دانان و قضات  باید اخلاص ، پشتکاری ، صداقت و جهاد فی سبیل الله را از شهیدرفيعي راد بیاموزند. و در کرسی قضاوت که جایگاه امیر مؤمنان است تکیه می زنند همیشه رضایت خدا را سرلوحه کار خود نمایند تا صاحبان حق دستگاه قضا را پناهگاه خود بدانند .

این مقام مسئول در ادامه گفت  : با اینکه شهید معظم از نظر دنیایی در بهترین موقعیت اجتماعی بود ( مدیرکل حقوقی دانشگاه تهران و یکی از قضات بنام دستگاه قضایی )ولی حضور در جبهه را از یاد نبرد و مدت های مدیدی در میان رزمندگان حضور داشت که بالاخره در سال ۱۳۶۴ هواپیمای حامل مقامات قضایی و نظامی مورد هدف جنگنده های دشمن قرار گرفت ودر کنار دیگر مسئولان به شهادت رسید .

بهرامی پور در ادامه سخنان خود به انتخابات اشاره کرد و گفت :  نظام جمهوری اسلامی که بهترین نماد مردم سالاری دینی است حاصل خون هزاران شهید و هزاران جانباز انقلاب و جنگ می باشند و دشمن از اولین روزهای پیروزی انقلاب توطئه های زیادی برعلیه انقلاب انجام داده است و هنوزبه شیطنت های خود ادامه می دهد و هرروز با تبلیغات های منفی شبکه های رسانه ای خود در صدد دلسرد کردن مردم از انقلاب هستند و عدم مشارکت مردم در انتخابات را تبلیغ می کنند تا به منافع خود برسند.

وی افزود : امروز ما باید با جهاد تبیین قشر خاکستری جامعه را که فریب تبلیغات های دشمنان را می خورند آگاهی دهیم و نقشه های دشمنان را به مردم نشان دهیم تا با مشارکت حداکثری در انتخابات و دیگر صحنه سیاسی و اجتماعی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا دفاع کنیم تا در مقابل شهدا شرمنده نشویم و نگوییم که شهدا شرمنده ایم .

در ادامه مراسم خانواده شهید میرولی رفیعی راد خاطرات شهید معظم را به حاضران بازگو کردند .درپایان مراسم ستاد برگزاری با اهدای لوح یادبود برنامه (  با باقیان ) از خانواده شهید تجلیل نمود.

لازم به يادآوري است: با دستور مهندس نصراله پور شهردار خوی یکی از میادین و یا معابر شهر بنام شهید میرولی رفيعي راد نامگذاری می شود .

 

شهید میرولی رفیعی راد

برچسب ها: سازمان بسیج ، شهدا
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.