چراغ خاموش کارخانه فولاد خزر روشن می شود

رئیس کل دادگستری گیلان گفت: دستورات لازم به سازمان‌های مربوطه برای بازگشایی کارخانه فولاد خزر صادر شده است.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی، رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه حدود ۴۰۰ نفر از کارگران و متخصصان بیش از یک دهه در شرکت فولاد خزر فعالیت می‌کنند، گفت: این کارخانه با تولید آهن آلات اعم از میلگرد، شمش، آهن و ... به دلیل سوءمدیریت مسئولان مربوطه تعطیل شده است.

او با اشاره به اینکه حمایت از تولید و جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌ها و صنایع، اولویت دستگاه قضایی است، افزود: حسب فرمایشات مقام معظم رهبری و تأکیدات رئیس قوه قضاییه، دستگاه قضایی به هیچ عنوان اجازه تعطیلی واحد‌های تولیدی را نخواهد داد.

رئیس شورای قضایی گیلان ضمن صدور دستورات لازم جهت بازگشایی کارخانه فولاد خزر و بازگشت کارگران به خط تولید تصریح کرد: دستورات لازم جهت برطرف کردن موانع به سازمان‌های مربوطه صادر شده تا علاوه بر بازگشایی کارخانه، شاهد ارز آوری آن برای استان باشیم.

حجت الاسلام صادقی نیارکی همچنین گفت: مطالبات کارگران شرکت باید در اسرع وقت پرداخت شود تا به زودی شاهد فعال شدن چرخه تولید باشیم.

رئیس کل دادگستری گیلان

او افزود: با متخلفان و تعطیل کنندگان صنعت و تجارت و واحد‌های تولیدی در استان گیلان برخورد شده و برای مقصران پرونده قضایی تشکیل خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.