رئیس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس منصوب شد

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور حکمی دکتر رمضان شریف را به سمت «رئیس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس» منصوب کرد.

حجت الاسلام والمسلمین موسی‌پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور حکمی دکتر رمضان شریف را به سمت «رئیس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس» منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، متن حکم صادره به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر رمضان شریف (زید عزه)

 سلام علیکم.

دفاع از مسلمانان، عدالت‌طلبی و ظلم‌ستیزی همواره از سیاست‌های اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و ابداع و نامگذاری روز جهانی قدس، اقدام حکیمانه و تحول‌برانگیزِ حضرت امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه) فلسطین را به عنوان دال مرکزی گفتمان مقاومت ومسئله اول جهان اسلام و برجسته‌سازی خطر صهونیزم جهانی مبدل ساخته و راهکار‌های راهبردی رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله العالی) مکمل و مبین دیدگاه‌های امام (رحمه‌الله‌علیه) و آغاز فصل نوینی از چالش با نظام سلطه و ایجادِ رویکرد عملیِ خیزش علیه نظام آپارتاید صهیونیستی و جلوگیری از فراموشی حقانیت، مشروعیت و مظلومیت ملت فلسطین است.

نقطه‌ی عطف راهبردی و افق روشن پیروزی کنونی که با عملیات غرورآفرین طوفان‌الاقصی و شکست غیرقابل ترمیم هیمنه‌ نظامی - امنیتی رژیم کودک‌کش صهیونیستی بروز و ظهور یافته، ثمره‌یِ نهادینه‌سازیِ مسئله قدس در بستر تاریخی و قرارگرفتن مستمر و پایدار آن در دایره‌ مقاومت، همبستگی بین‌المللی مسلمانان به عنوان امت واحده جهانی و سال‌ها مبارزه شهادت‌طلبانه مردم مظلوم فلسطین بر علیه فراموشی است.

تقویت حمایت سیاسی، معنوی و رسانه‌ای گروه‌های مبارز فلسطینی با پشتیبانی و پیش‌آهنگیِ اقشار مختلف مردم، جنبش‌های مقاومت، نخبگان، فرهنگیان، نیرو‌های سیاسی، احزاب و گروه‌ها و حامیان بین‌المللی فلسطین، امید بخش اراده‌های شکست‌ناپذیر هسته‌های مقاومت و راه‌حل جلوگیری از این نسل‌کشی و جنایت تاریخی، خیزش جهانی و فشار آزادیخواهان و عدالت‌طلبان به دولت‌ها برای به چالش کشیدن و نابودی این رژیم نامشروع و لکه ننگ بشریت است.

در همین راستا و نظر به وظیفه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و ساماندهی مناسبت‌ها و تکلیف اسلامی و ملی در برابر قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین جنابعالی را که به‌حمدالله سال‌ها نقش‌آفرینی موثر و ارزشمندی در این زمینه داشته‌اید به‌عنوان 'رئیس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس' منصوب می‌نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در پرتو توجهات بقیة الله الاعظم امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها؛ در عمل به منویات، ولی امر مسلمین امام‌خامنه‌ای (مدظله العالی) و در راستای تحقق اهداف ستاد موفق و موید باشید.

محمد حسین موسی‌پور

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار