۳۰ جوان استان سمنان تقدیر شدند

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از برگزاری مراسم تقدیر از ۳۰ جوان نمونه استان در بخش‌های مختلف با حضور مسوولان ارشد استانی، خبر داد.

محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه مراسم تقدیر از ۳۰ جوان نمونه استان سمنان به مناسبت سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان در سالن همایش‌های بین‌المللی شهید سلیمانی دانشگاه برگزار شد، تاکید کرد: ایجاد انگیزه در بین نسل جوان، محور اصلی این مراسم بود.

وی با بیان اینکه در این مراسم جوانان پرچم دار عرصه‌های مختلف علمی و ورزشی، کارآفرینی، قرآن و خادمان اهل بیت (ع)، فضای مجازی و … تقدیر شدند، ابراز کرد: این جوانان توانسته‌اند در امسال به موفقیت‌های چشم گیر در عرصه ملی دست یابند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه در این مراسم همچنین از پدر چهارقلو‌های شاهرودی نیز به عنوان پدر نمونه سال تقدیر شد، بیان کرد: این مراسم طبق دستور ملی با وزارت ورزش و جوانان با همکاری دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

علوی با بیان اینکه این جشنواره به منظور تجلیل جوانان برتر استان در دو بخش صورت گرفته که بخش اول آن جوانان دستگاه‌های اجرایی استان است که مورد تقدیر قرار گرفتند، ابراز کرد: بخش دوم این جوانان در سامانه‌ای که وزارت ورزش و جوانان تدارک دیده بوده، منتخب شدند که امروز شاهد تقدیر از آن‌ها بودیم.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۸۰ جوان در سامانه وزارت ورزش و جوانان مستندات خود از توفیقات و خدماتی که در سال جاری داده‌اند را بارگذاری کرده‌اند، گفت: بعد از داوری مستندات توسط ۷۰ کمیته مخصوص داوران، ۳۰ جوان استان سمنان معرفی و تقدیر شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار