ورود دو سامانه پر بارش به کشور از فردا

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور گفت: دو سامانه پر بارش از فردا وارد کشور خواهد شد که بسیاری از نقاط را در بر می‌گیرد.

صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور گفت: فردا شنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر و برخی مناطق واقع در نیمه غربی، شمال شرق، مناطقی از جنوب و برخی مناطق استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز شاهد بارش باران و وزش باد خواهیم بود.

به گفته وی یکشنبه در بیشتر مناطق کشور، دوشنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر، برخی مناطق واقع در نیمه شرقی، بخش‌هایی از مرکز و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و سه شنبه در مناطقی از غرب و جنوب غرب، غرب سواحل دریای خزر، برخی مناطق شمال غرب، ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس و البرز مرکزی و غربی، بارش و وزش باد پیش بینی می‌شود.

او می‌گوید: طی این پنج روز بارش در مناطق سردسیر و کوهستانی به شکل برف است؛ و بیشترین  میزان بارش شنبه در گیلان، یکشنبه در گیلان، مازندران، قم، شمال اصفهان، شمال سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان، شرق خراسان جنوبی و دوشنبه در جنوب سیستان و بلوچستان خواهد بود.

او یادآور شد: فردا شنبه در بوشهر و شرق سمنان، یکشنبه در مناطقی از شمال شرق، شرق و جنوب شرق و دوشنبه در نوار شرقی کشور در بعضی از ساعت‌ها وزش باد به نسبت شدید تا شدید را شاهد خواهیم بود.

ضیائیان از ورود دو سامانه پر بارش به کشور از فردا خبر داد و گفت: از شنبه تا دوشنبه در بیشتر مناطق واقع در نیمه شمالی کشور دما بین ۶ تا ۱۰ درجه کاهش می‌یابد.

برچسب ها: هواشناسی ، وزش باد
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
United States of America
ناشناس
۱۷:۲۱ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
هوا به شدت سرده چرا فقط مدارس تعطیل بشن پس دانشجو ها چی اونا سرما بخورن چند روز در شهر دیگه مریض بشن مشکلی نیست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۵۵ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
۵۰ سال پیش اینقدر بارندگی بود که مردم آرزو میکردن آسمان نباره حالا آرزوشون برآورده شده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۳ ۰۴ اسفند ۱۴۰۲
به نقشه های ماهواره ای نگاه کنید و خودتان بارش را تحلیل کنید.این مسئولین بیسواد خودشان هیچی نمی دانند و معلوم نیست چی می گویند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۲۶ ۰۴ اسفند ۱۴۰۲
خدا کند که پیش بینی تون درست از آب دربیاید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۳ ۰۴ اسفند ۱۴۰۲
دروغگو
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۲۱ ۰۴ اسفند ۱۴۰۲
انشالله که ببارد خدایا ما را یارانت تحریم کردند تو تحریم نکن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۰۵ ۰۴ اسفند ۱۴۰۲
باران = آرزوی مردم
آخرین اخبار