احداث بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور در شهر صدرا

شهردار صدرا از مذاکره و تفاهم اولیه در خصوص احداث بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور در آینده نزدیک خبر داد

مجتبی پارسایی از مذاکره و تفاهم اولیه در خصوص احداث بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور در آینده نزدیک خبر داد و گفت: طی یک نشست که با حضور غلام پیروانی، مهدی جلودار زاده، بهنام زارع مهذبیه و سیروس زارع مهذبیه برگزار شد، تصمیم گیری جهت فعالیت‌های ورزشی گسترده در شهر صدرا انجام شد.

در این نشست دکتر مهدی کشاورزی رئیس کمیسیون شهرسازی و مهندس مرتضی زارع رئیس کمیسیون عمران و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر صدرا حضور داشتند.

پارسایی از افتخار آفرینی غلامحسین پیروانی در تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز یاد کرد و با اشاره به اینکه شناسنامه رشته فوتبال فارس به نام غلامحسین پیروانی است گفت: خوشحالیم که میتوانیم از ظرفیت نام آوران ورزش فارس که امروز میزبانشان هستیم در آینده نزدیک بیشتر بهره‌مند شویم.

غلام حسین پیروانی مربی کهنه کار و باتجربه فارس بااشاره به ظرفیت خوب شهر صدرا و موقعیتی که این شهر دارد گفت: باید سعی کنیم با همکاری دکتر پارسایی و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا از ظرفیت خوب این شهر برای پیشرفت و تعالی ورزش استفاده کنیم تا شهروندان صدرا بتوانند در رشته‌های مختلف به فعالیت بپردازند چرا که زمینه برای ایجاد بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور در این شهر مهیا است و امیدواریم بزودی بتوانیم با همکاری مسئولان شهر صدرا این مهم را به سرانجام برسانیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.