دادستانی کل کشور:

تلاش دشمن بدبین کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات است

موحدی گفت: دشمنان این کشور بدانند که مردم ایران به یک رشد و آگاهی سیاسی بالایی رسیده‌اند و به اقتدار و عزت و پرچم مقدس کشورشان تعصب و حساسیت دارند.

جلسه هفتگی شورای معاونین دادستانی کل کشور با حضور اعضا و به ریاست دادستان کل کشور برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد موحدی دادستان کل کشور با تشریح اهمیت حضور پرشکوه مردم در انتخابات پیش رو، برگزاری انتخابات را جلوه‌ای از اقتدار کشور دانست و گفت: روسای ستاد‌های پیشگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی در ایام متصل به انتخابات، فعالیت‌های نظارتی خود را تشدید کنند تا این امر سرنوشت‌ساز به نحو صحیح و خوبی انجام شده و مردم بتوانند از حق شرعی و قانونی خود بدون دغدغه بهره‌مند شوند.

رئیس ستاد مرکزی پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی کشور عنوان کرد: همانطور که می‌دانیم دشمن از حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای هراس داشته و دارد. نشانه این ترس هم تلاش بی‌وقفه دشمن در ایجاد یاس و ناامیدی در دل مردم عزیز ایران است تا بتواند به هر طریقی مردم را از حضور گسترده در انتخابات دلسرد و بی‌رغبت کند.

وی تصریح کرد:، اما دشمنان این کشور بدانند که مردم ایران به یک رشد و آگاهی سیاسی بالایی رسیده و به اقتدار و عزت و پرچم مقدس کشورشان تعصب و حساسیت دارند؛ لذا هرجا دشمن تلاش کرده است که مردم را از صندوق‌های رای دور کند مردم با حضور گسترده‌تر و با شکوه‌تر خود برنامه‌های دشمن را نقش بر آب کرده و حضور کم نظیر ایشان در جشن بزرگ ۲۲ بهمن امسال یک نمونه از هزاران نمونه مردمی بودن این نظام است.

موحدی خاطر نشان کرد: در حال حاضر تمام تلاش دشمن در بدبین کردن مردم برای عدم حضور در انتخابات متمرکز شده است، در حالی که ملت بزرگ ایران کاندیدا‌های انتخاباتی را فرزندان خود و فرزندان همین کشور می‌دانند؛ لذا مردم این بار هم با درک درست شرایط در انتخابات حضور پررنگی داشته و قطعا دشمن را مایوس خواهند کرد. چرا که می‌دانند که آمریکا و اسرائیل و هم‌پیمانان آن‌ها دلسوز ایران نبوده و به نفع مردم و خواسته مردم توجهی ندارند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۳۲ ۰۶ اسفند ۱۴۰۲
وقتی ملت رو داخل آدم حساب نمیکنین اونام میگن چرا باید شرکت کنیم
آخرین اخبار