انسداد محور ساوه - بوئین زهرا / اختلال تردد در آزاد راه ساوه - تهران

اداره های راهداری، حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های ساوه و زرندیه اعلام کرد: محور ساوه - بوئین زهرا به علت شدت کولاک مسدود شده است.

حمیدرضا صادقی رییس اداره راهداری، حمل و نقل جاده‌ای زرندیه  اظهار کرد: از روز گذشته بارش برف و کولاک در این شهرستان آغاز شده و تاکنون نیز ادامه دارد.

صادقی اضافه کرد: هر چند تردد در تمامی مسیرهای این شهرستان هم اکنون جریان دارد اما محور ساوه - بوئین زهرا به علت وجود کولاک در گردنه هجیب در حوزه استحفاظی شهرستان بویین زهرا تردد در این مسیر از ساعت ۱۸ با همکاری پلیس راه ممنوع شده است.

وی ا اشاره به اینکه هم اکنون با همکاری فرمانداری برای اسکان اضطراری مسافران سه نقطه در شهرستان زرندیه فراهم شده است، یادآور شد: تاکنون به ۵۰ خودرو امداد رسانی شده و ۱۵ مسافر نیز در راهدارخانه ها اسکان و پذیرایی شده‌اند.

صادقی یادآور شد: در محورهای روستایی این شهرستان نیز از صبح امروز بیش از ۱۶۰ کیلومتر برف روبی انجام شده است اما تردد در روستاهای بخش خرقان فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

اختلال تردد وسایل نقلیه در آزاد راه ساوه - تهران

رییس اداره راهداری حمل و نقل جاده‌ای ساوه نیز در این ارتباط به خبرنگار ایرنا گفت: آزاد راه همدان - ساوه - تهران هم اکنون شاهد بارش برف است و کولاک در گردنه‌های رنگرز و پیچ باعث اختلال در تردد خودروها شده است.

وی وضعیت ترافیکی این آزاد راه از سمت ساوه را روان اعلام کرد و یادآور شد: اما به علت لغزندگی سطح جاده و بازگشت مسافران مسیر آزاده راه از سمت ساوه به تهران شاهد ترافیک است.

وی وضعیت تردد در جاده قدیم تهران ساوه، آزاد راه ساوه سلفچگان، جاده ساوه - سلفچگان را عادی اعلام کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.