شریفی:

نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در فارس برگزار می‌شود

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: به منظور رفاه حال مردم استان و تنظیم بازار در آستانه ماه مبارک رمضان و عید نوروز برنامه‌ریزی جهت برگزاری شش نمایشگاه در شهر شیراز و حداقل یک نمایشگاه در شهرستان‌ها به منظور ارائه کالا‌های مورد نیاز مردم خصوصاً کالا‌های اساسی صورت گرفته است.

مرتضی شریفی گفت: در این نمایشگاه ها، کالا‌های مورد نیاز مردم با قیمت مناسب و با حذف واسطه‌ها عرضه می‌شود.

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری افزود: نمایشگاه‌ها در جهت تحقق شعار سال «رشد تولید و مهار تورم» برگزار می‌شود تا ضمن حمایت از تولید کنندگان زمینه ارائه تخفیف به مردم و عرضه کالا‌های باکیفیت و ارزان قیمت فراهم شود.

او با اشاره به برنامه ریزی‌های صورت گرفته با همکاری اتاق‌های تعاون و اصناف، افزود: تاکنون اقدامات خوبی در خصوص تنظیم بازار صورت گرفته است که برگزاری جشنواره‌های ویژه توسط تعاونی‌ها، برگزاری جشنواره عید تا عید توسط اتاق اصناف، جشنواره نمایشگاهی به وسعت ایران توسط اصناف و ارائه تسهیلات خرید توسط اتاق اصناف و شبکه بانکی و. نمونه‌ای از اقدامات صورت گرفته در این ایام است.

شریفی در خصوص برگزاری هر گونه نمایشگاه در ایام پایانی سال، گفت: این نمایشگاه‌ها می‌بایست مجوزات لازم را از کمیته ساماندهی نمایشگاه‌های استان اخذ و کلیه دستگاه‌های متقاضی برگزاری نمایشگاه در این ایام می‌بایست درخواست خود را به اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان ارائه دهد.

او در پایان گفت: در این ایام ضمن تشدید بازرسی‌ها با هرگونه تخلفی که باعث تضییع حقوق مردم عزیز استان فارس می‌شود برخورد خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار