لرستان رکوردار حضور حداکثری و پرشور انتخابات در کشور

استاندار لرستان گفت:لرستان همواره رکورددار حضور مردم و مشارکت حداکثری در انتخابات طی سال‌های پس از انقلاب بوده است.

 فرهاد زیویار در جلسه شورای اطلاع رسانی اظهار کرد:بررسی حداقلی نشان می‌دهد در ۴۵ سال گذشته لرستان همیشه جزو هفت استان برتر برای حضور حداکثری و پرشور انتخابات در سطح کشور بوده است.

وی تصریح کرد: تلاش برای برگزاری پرشور انتخابات سبب می‌شود که خصلت مهم لر‌ها و لرتباران یعنی پایبندی به نظام و اهداف نظام جمهوری اسلامی، علیرغم مشکلاتی که دارند، همچون همیشه پرشور و گرم باشد.

زیویار بیان کرد: مردم لرستان هیچ گاه از ابراز وفاداری به اسلام و میهن اسلامی فروگذار نکرده اند و همیشه با حضور حداکثری خود، پشتیبان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و از آن دفاع کرده اند.

وی همچنین با اشاره به میلاد حضرت بقیه الله «عج» و اعیاد شعبانیه افزود: دستگاه‌های اداری، گروه‌های غیردولتی و فرهنگی باید تلاش کنند این اعیاد با شور و نشاط و با توجه به ایام انتخابات برگزار شود.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری روز جمعه ۱۱ اسفندماه امسال برگزار می‌شود که لرستان با هفت حوزه انتخابیه ۹ نماینده در بهارستان و ۲ نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد و در حال حاضر ۳۵۰ کاندیدا در این رقابت حضور دارند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار