درویش:

نقل و انتقالات پرسپولیس در ۱۲ سال اخیر بی‌سابقه بوده است/ ثبت کارت زرد بیرانوند در گینس

مدیرعامل پرسپولیس گفت: در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی جذب شدند و شاید در ۱۲ سال اخیر جذب چنین بازیکنانی در پرسپولیس بی‌سابقه بوده است.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت نقل و انتقالات سرخپوشان اظهار کرد:  دو بازیکن از جمله نبیل باهویی و شهاب زاهدی  می‌خواستند از تیم جدا شوند و کار این دو بازیکن برای فسخ قرارداد انجام شد.  شاید از نظر کارشناسان در ۱۲ سال اخیر جذب چنین بازیکنانی در نقل و انتقالات پرسپولیس بی سابقه بوده است. ارونوف، آل کثیر، بابابی، عبدالکریم حسن و خدابنده لو  در نقل و انتقالات جذب شدند و محمد عمری و میلاد سرلک برای خدمت سربازی از تیم ما جدا شدند. شهاب زاهدی طی هفته‌های اخیر خواستار فسخ قراردادش بود و  در بازی اخیر هم او آماده مسابقات نبود. او نتوانست از موقعیت‌های به دست آمده حداکثر استفاده را کند و می‌گفت از لحاظ روحی و روانی آمادگی ندارم و می‌خواهم بروم و از این جهت امروز سرمربی تیم با من تماس گرفت و گفت اگر بازیکنی دلش با تیم نیست و چند جلسه تمرین نیامده است و می‌گوید  من باید بروم از این جهت بهتر این است که جدا شود.  

زاهدی تمرکز برای ادامه همکاری با پرسپولیس را نداشت 

درویش درباره اینکه به مهاجمی همانند شهاب زاهدی احتیاج داشتید، گفت: بله، ما اذعان داریم که موقعیت‌های خوبی برای زاهدی فراهم بود که که نتوانست از موقعیت‌ها استفاده کند و تمرکز لازم را نداشت. او بیان کرد که من تمرکز برای ادامه همکاری را ندارم و موقعیتی برایم فراهم شده که باید بروم. زاهدی به باشگاه آمد و مبلغی هم به باشگاه داد، اما ما  به دنبال مبلغش نبودیم و بیشتر دوست داشتیم در خدمتش باشیم و شاید در بازی‌هایی بخواهیم از او استفاده کنیم. وقتی بازیکن تمرکز لازم را ندارد و نمی‌تواند خدمتی به تیم کند، سرمربی تیم اعلام کرد بهتر است که با او قطع همکاری داشته باشیم.  

زاهدی  ۱۰ برابر مبلغی که گرفته بود را به باشگاه پرسپولیس برگرداند 

او درباره مبلغ رضایت نامه زاهدی گفت: توافقی بین باشگاه پرسپولیس و زاهدی بود و شاید او علاقمند نباشد تا رقم رضایت نامه را بگوییم. حتی بیشتر از مبلغی که گرفته بود ۱۰ برابرش را به باشگاه برگرداند. جذب این بازیکن در آغاز فصل برای ما  بیشتر از رایگان شد.  

درویش درباره اینکه اول فصل آل کثیر را به سپاهان دادید و زاهدی و باهویی را گرفتید و اکنون برعکس اتفاق افتاد، گفت: بابایی بازیکن جوان فجر شهید سپاسی را گرفتیم.  

اوسمار احساس نیاز کند بازیکن آزاد می‌گیریم 

او درباره اینکه سرخپوشان بازیکن آزاد خریداری می‌کنند، اظهار کرد: اگر اوسمار احساس کند که لازم است برای مهاجم هدف بازیکن بگیریم به طور حتم بازیکن آزاد فراوان است و ۱۰، ۱۵ بازیکن به این مربی پیشنهاد شده است، اما او گفت بگذارید یکی، دو بازی انجام بدهیم تا ببینیم بازیکن دیگری احتیاج داریم یا نه!  

مبلغ آن چنانی به سقف قرارداد اضافه نشده است 

درویش درباره اینکه تیم پرسپولیس  از سقف قرارداد بالاتر نزده است، گفت: ما بازیکن آن چنانی نگرفتیم و به اندازه بازیکنانی که رفتند مبلغ آن چنانی اضافه نشده است. سرلک، عمری، باهویی، زاهدی از بازیکنان و گل محمدی هم سرمربی تیم هم قراردادش را فسخ کرد.   مبلغ قرارداد مرتضی پورعلی گنجی و یاسین سلمانی به علت مصدومیت در هزینه‌ها حساب نمی‌شود. ضمن اینکه قانونی گذاشتند و ۱۰ درصد برای نیم فصل اضافه کردند. درآمدی که در جام باشگاه‌های آسیا کسب کردیم را به مبلغ سقف قرارداد اضافه کردند.   

 ۸۰میلیارد تومان بابت قرارداد رادوشوویچ دادم 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره مشکل آی تی سی بازیکنان خارجی این تیم حل شد، گفت: بله، مشکل در پرداخت مالیات بود که خیلی کار سختی بود و جا دارد که از اداره کل مالیات شمیران و معاونت اقتصادی وزیر اقتصاد تشکر کنم که خیلی همکاری کردند و در ساعات اداری و غیر اداری مجبور بودند که در سرکار باشند تا نامه نگاری‌ها انجام بدهند. در بازار امروز شما بتوانید ۱۱ میلیارد تومان مالیات رادوشوویچ  را جور کنید واقعا سخت است. سوای این مبلغ، ۱ میلیون و ۵۰ هزار یورو معادل  ۸۰ میلیارد تومان بابت قراردادش دادم. اگر این بدهی نبود، می‌توانستم به تیم‌های پایه مان که پول نگرفتند بدهم.  

از محمد عمری شکایت کردیم 

او درباره شکایت از محمد عمری مهاجم سابق این تیم گفت: بله، طبق دستورالعملی که سازمان نظام وظیفه داده بود، بازیکنانی که سرباز هستند تا پایان لیگ می‌توانستند در تیم‌های خود باشند به جز سرلک که به خاطر سنش باید تا پایان شهریور ماه به سربازی می‌رفت. به هر حال به بازیکنان دیگر این اختیار داده بودند که می‌توانند در تیم‌های خود تا پایان لیگ بمانند و فصل بعد به سربازی بروند.   عمری که سال‌ها در پرسپولیس بوده است بدون اینکه به ما بگوید رفت و تیمش را تغییر داد و از او  شکایت کردیم.  

قرارداد مرتضی پورعلی گنجی را تمدید می‌کنیم 

درویش درباره تمدید قرارداد مرتضی پورعلی گنجی بیان کرد: من با این بازیکن صحبت کردم و در سفر بوده است وقتی برگشت قراردادش را تمدید می‌کنیم.  

کارهای مربوط به دریافت مجوز حرفه ای در توان ما نیست 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه برای دریافت مجوز حرفه‌ای اقدامی کرده است، گفت: این موضوع کاری نیست که من مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره انجام بدهیم، چون نه توانش را داریم و نه اختیارش را داریم. البته هفته پیش یک جلسه خوبی با حضور معاونان وزارت ورزش، مدیریت مجموعه آزادی، شرکت تجهیز و توسعه، من و مدیرعامل باشگاه استقلال در وزارت ورزش برگزار شد. زارعی رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای  در کارش متخصص و بسیار پیگیر است. من نمی‌دانم این یکی به چه صورت به فوتبال آمده است و بسیار پیگیر و فعال است و او همه موارد را در آن جلسه گوشزد کرد. چنان خطر بیخ گوشمان است که از چشم به ما نزدیک‌تر است به همین علت از تلنگر بالاتر را به ما اعلام کردند. به هر حال روز‌های بغرنجی هست از آن جهات که باید مالکیت مشترک سرخابی‌ها را باید تکلیفش را مشخص کرد و آیتم‌های دیگر که باید اجرا شوند.  

کارت زرد  بیرانوند در گینس ثبت می شود 

درویش درباره اینکه داور بازی پرسپولیس و ذوب آهن عوض شده است، گفت: خبر ندارم، متاسفانه این اتفاقات برای ما غیر عادی است. به نظرم کارتی که به بیرانوند دادند در گینس ثبت کنند، چون بازیکنی که مصدوم شده است، داور به او کارت می‌دهد که این در نوع خود کم نظیر است. بازی گذشته هم می‌شود در آمار‌ها نوشت که یک تیمی بدون فرصت گل برنده از زمین مسابقه بیرون رفت. اگر داور مسابقه خطای هند پنالتی را برای پرسپولیس گرفته بود یقینا بازی با آلومینیوم را شکست نمی‌خوردیم.  

او در پایان گفت: هواداران پرسپولیس تاثیر سرمربی تیم را  در ۲ بازی گذشته دیدند که نوع بازی تیم به صورتی هست که تماشاگر بیشتر شاداب می‌شود. ان شا الله با اضافه شدن نفرات جدید، هواداران بازی‌های بانشاط تری از تیم خواهند دید.  

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۳۹ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
مگه پیروزی بازیهای دلچسب ارائه میده؟؟منظورش کدوم بازیه؟؟باخت به آلومینیوم یا پاس گل و کم کاری دفاع جوان تراکتور که از ۲ موقعیت ۲ تا گل زدن و مابقی بازی تو قوطی بودن و ۱۲ نفره دفاع میکردن؟؟
Iran (Islamic Republic of)
اهالی بره ره
۱۳:۳۶ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
آقای درویش با این همه زحمات طاقت فرسای شبانه روزی شما جهت اعتلای باشگاه لنگپولیس، یک سری آدم لنگی ناسپاس و بی معرفت شعار حیا کن ، رها کن بر علیه تو بزرگوار ، مدیر و مدبر سر می دهند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۵۸ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
مربیانی که سالهای قبل بازیکن استقلال بودند یادشون نره باید به استقلال ببازند طبق رسم هر ساله تا اینجوری ی 10 امتیازی جلو بیفته و به قهرمانیش لطمه وارد نشه همه که تاتار نمیشن که وجدانی بازی کنند
Iran (Islamic Republic of)
امیدوار
۱۳:۴۱ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
شوتی : اولا تاتار نه ، تارتار .
دوما: تاتار که استقلالی نبوده بلکه لنگی بوده .
سوما : برو کارشناسی داوری ببین چگونه تاتار مساوی گرفت .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۲۱ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
پرسه پولیس که هر سال با امدادهای غیبی دولت و فدراسیون قهرمان میشه چه نیازی به این همه نقل و انتقالات بی سابقه داره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۲۳ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
وقتی پول بیت المال به بهانه هوادار متمول سرازیر می کنند به سمت این باشگاه و استقلال حذف می کنند تا این تیم راهی آسیا بشود. نقل و انتقالات بی سابقه هم انجام می دهند و به ریش قانون و سقف قرارداد می خندند
Iran (Islamic Republic of)
سر براه
۰۹:۴۶ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
کارت هم عمدا" گرفت تا دربی باشه و یه وقت بازی قبل دربی 4 کارته نشه
حالا دست پیش گرفته
چقدر داور بی عرضه بود که با حرفها و توهین هاش اخراجش نکرد
آخرین اخبار