برزگر: رفیعی می‌تواند نوید یک گلر خوب را به هواداران بدهد/ پرسپولیس خرید‌های خوبی انجام داد

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم رفیعی می‌تواند نوید یک گلر خوب را به هواداران سرخپوش بدهد.

محمد برزگر بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی سرخپوشان برابر تیم ذوب آهن در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال  اظهار کرد: زمانی که پرسپولیس، تیم تراکتور را شکست داد یک مقدار امید و انگیزه به تیم برگشت. تیم پرسپولیس برابر تراکتور خوب و تاکنیکی بازی کرد و  برابر رقیب سنتی خود  برنده شد. من قبلا گفته بودم که به اوسمار باید فضا را داد و اعتماد کرد. انشاء‌الله بهترین‌ها برای پرسپولیس پیش بیاید و هواداران صبور باشند. پرسپولیس باشگاه بزرگی  است و خرید‌هایی که انجام شد و نفراتی که اضافه شدند نوید روز‌های خوبی برای پرسپولیس است.  

او افزود: ذوب آهن تیم تاکتیکی است و  محمد ربیعی فوتبال را روی زمین می‌آورد و  بازی را  به کانال‌های کناری و عمق حریف می‌برد و اوسمار نفر به نفر و بازی قبلی ذوب آهن را آنالیز کرده است. به نظرم با توجه به شرایط انگیزشی که پرسپولیس دارد بتواند در این بازی موفق شود. پرسپولیس تیم بزرگی است و نفرات خوب و باکیفیتی دارد و از حق هم نگذریم که ذوب آهن هم یکی از تیم‌های خوب است. تیم‌های  محمد ربیعی جلوی پرسپولیس همیشه  گربه سیاه بودند و سرخپوشان بتوانند در این بازی نتیجه بگیرند. اگر بازیکنان فرامین تاکتیکی اوسمار را انجام بدهند و بازیکنان تاثیر گذار و پل‌های ارتباطی ذوبی‌ها را خنثی کنند، بازی جذابی از آب در می‌آید و دعا می‌کنیم که  پرسپولیس این بازی را پیروز شود.  

برزگر درباره اینکه نبود علیرضا بیرانوند را در این بازی چطور ارزیابی می‌کند، گفت: به هر حال فوتبال است و بیرانوند هم با توجه به شرایطی که دارد و گلر فیکس تیم ملی و پرسپولیس محسوب می شود،  باکیفیت نشان داده است. به نظرم به  رفیعی باید اعتماد کرد و در  فوتبال از همه نفرات تیم باید استفاده شود. من فکر می‌کنم روز خوب رفیعی خواهد بود. البته نبود بیرانوند می‌شود تاثیرگذار باشد، اما زیاد هم نباید نگران بود، چون در زمان ما داوود فنایی و احمدرضا عابدزاده بودند که بازی بین آن‌ها چرخشی شده بود. آن قدر فنایی خوب کار کرد که علی پروین  را مجاب کرد که یک بازی را عابدزاده را درون دروازه بگذارد و یک بازی هم فنایی را قرار بدهد. در اوج که هیچ کس جرات نمی‌کرد احمد رضا عابدزاده را بیرون بگذارد، اما این تابو شکست. ان شاءالله رفیعی با آرامش کار خود را انجام بدهد و شرایط حضور در این بازی را مربی گلر‌ها به او گوشزد می‌کند. او می‌تواند نوید یک گلر خوب را با بازی خوبش  به هواداران بدهد.  

بازیکن سابق پرسپولیس درباره جدایی شهاب زاهدی و نبیل باهویی از سرخپوشان گفت: من برخلاف کسانی که گفتند زاهدی گل نزده است، اما او تمام تلاش خود را برای تیم انجام داد و زحمت کشید و خسته نباشید به او می‌گویم. ان‌شاءالله در تیم ژاپنی هم موفق باشد و می‌تواند باعث افتخار باشد. اولین بازیکن لژیونری هست که به لیگ ژاپن رفته است،  با خرید‌هایی که انجام شدند آن نقیصه در خط حمله هم برطرف شود.

او درباره اینکه معلوم نشد که نبیل باهویی را از کجا آوردند، گفت: نبیل باهویی برود به سلامت! انتخاب‌های اشتباه، ایجنت ها، تصمیمات نادرست  و عجله کردن باعث می‌شوند که چنین بازیکنان بی کیفیتی به پرسپولیس بیایند. به نظرم تیم‌های پرسپولیس و استقلال برای جذب بازیکن خارجی باید دقت کنند.  

برزگر درباره عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات گفت: خرید‌های خوبی پرسپولیس انجام داد و  فکر می‌کنم تیم استخوان دار و جانداری شد، با توجه به اینکه در همه پست‌ها تقویت شد.   

او درباره  پیش بینی اش از نتیجه بازی پرسپولیس و ذوب آهن گفت: به نظرم پرسپولیس یک بر صفر پیروز می‌شود و عیسی آل کثیر هم گل می‌زند.  

بازیکن سابق پرسپولیس درباره بازگشت عیسی آل کثیر گفت: به نظرم آل کثیر بازیکن باکیفیت و  زهر دار در خط حمله پرسپولیس  است و او با سبک پرسپولیس آشنایی دارد و روز‌های خوب و طلایی در این تیم داشته است. هواداران خاطرات خوبی از او دارند و امیدوارم گل‌های زیادی بزند تا خنده را به لب‌های هواداران برگرداند.  

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
اهالی بره ره
۱۳:۴۴ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
این عکس برزگر است یا (تپوپ)تایر تراکتور است که لنگ پیچی اش کردند
آخرین اخبار