ساسی مانکن؛ خواننده مبتذلی که برای دیده شدن هر کاری انجام می‌دهد!

به تازگی در فضای مجازی کلیپی از ساسی مانکن، خواننده پرحاشیه و مبتذل آن ور آبی منتشر شده که واکنش‌های زیادی را به همراه داشته است.

پس از آنکه آهنگ جدید ساسی مانکن با ظهور پدیده‌ای، چون صادق بوقی، سر زا رفت و هیچ کمون و بروزی نداشت، می‌شد حدس زد این خواننده پرحاشیه برای تضمین تور کنسرت‌های نوروزی‌اش هم که شده، دست به دامن ترفند دیگری برای دیده شدن خواهد شد. این ترفند خیلی زود عملیاتی شد به‌طوری‌که طی ساعات گذشته، مخاطبان شبکه‌های مجازی از لایو زنده ساسی با عموپورنگ، به‌شدت متعجب شدند. علت تعجب مخاطبان از این بابت بود که این دو طی هفته‌های اخیر حسابی از خجالت هم درآمده بودند و یکدیگر را مورد عنایت قرار دادند، ولی حالا در این لایو، این دو چهره درنهایت صمیمیت با یکدیگر حرف می‌زنند و حتی برای همدیگر نیز قطعه‌ای می‌خوانند.

این لایو که به‌شدت در شبکه‌های مجازی سروصدا کرد، چند ساعت بعد توسط عموپورنگ تکذیب شد تا خیلی زود، پرده از نقشه جدید ساسی مانکن برداشته شود. حدود سه ماه پیش بود که ساسی مانکن از پوستری رونمایی کرد که در آن او با ترانه علیدوستی در یک قاب دیده می‌شد. انتشار این پوستر، گمانه‌هایی را مطرح کرد که این دو چهره احتمالا در فیلمی سینمایی که خارج از کشور فیلمبرداری شده، همبازی بوده‌اند.

چند ساعت پس از انتشار این پوستر بود که وکیل علیدوستی، هرگونه همکاری با این خواننده را تکذیب کرد و چند روز بعد که آهنگ برادران لیلا منتشر شد، مخاطبان متوجه این حرکت ساسی شدند. حالا هم پروژه، همان است. ساسی قصد دارد طی چند روز آینده، آهنگ و موزیک‌ویدئوی تک‌اردک را منتشر کند و به همین دلیل با یک ویدئوی دستکاری شده، لایوی از حضور خود و عموپورنگ منتشر کرده تا به‌نوعی بمب تبلیغاتی آهنگ جدیدش باشد.

لایو ساسی مانکن و عمو پورنگ

درواقع ساسی همان کاری که چند روز پیش از انتشار برادران لیلا با ترانه علیدوستی انجام داد، حالا پیش از انتشار تک‌اردک، با عموپورنگ انجام داده است. اتفاقی که با همراهی رادیو جوان نیز همراه بود و این لایو زنده همزمان با صفحه ساسی، از صفحه رادیو جوان نیز پخش شد. البته ساسی عادت دارد برای رونق کنسرت‌های نوروزی خود، تک‌آهنگش را در اسفندماه منتشر کند. مثلا «جنتلمن» را ۱۵ اسفند ۹۷ منتشر کرد، «دکتر» را ۱۳ اسفند ۹۸ و «تهران، توکیو» را در ۱۳ اسفند ۹۹ به بازار فرستاد. وی در سال ۱۴۰۰، قطعه «مامان منو ببخش» را در ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ به بازار عرضه کرد. در اسفند سال گذشته هم به‌دلیل ناآرامی‌های داخل کشور و همسویی این خواننده با اعتراض‌ها، ترانه‌ای منتشر نشد که احتمالا آن قطعه، در اواخر آبان امسال با عنوان «برادران لیلا» بیرون آمد. برادران لیلا که برای آن هزینه زیادی صرف شده بود، خیلی زود از یاد‌ها رفت و هیچ پژواکی در جامعه نداشت. این رویکرد برای خواننده‌ای، چون ساسی مانکن که در شرایط عرضه آهنگ پرمخاطب نیز باز سالن‌های کنسرتش پر نمی‌شد، زنگ خطری جدی به‌حساب می‌آمد.

علی‌الخصوص آنکه کنسرت مشترک این خواننده با خواننده‌ای دیگر که یک‌ماه پیش در دبی برگزار شد نیز با استقبال چندانی مواجه نشد؛ بنابراین بیم بسیاری برای رادیو جوان وجود داشت که کنسرت‌های نوروزی این خواننده نیز با شکست مواجه شده و به همین دلیل خیلی زود زمینه تولید آهنگ جدید برای این خوانده فراهم شد. ساسی طی سالیان اخیر همواره تاکید داشته که آهنگ و موزیک‌ویدئو‌های جدیدش حاصل یک‌سال فعالیت او و تیم پشتیبانی‌اش است که همین حرف او، همان زمان‌ها هم چندان جدی گرفته نمی‌شد. همچنان‌که اگر او برای آهنگ «تک‌اردک» بخواهد چنین ادعایی داشته باشد باید او را به مناقشه آذرماهش با داریوش فرضیایی ارجاع داد که سوژه تولید این آهنگ را پدید آورده است، بنابراین در بهترین حالت بین دو تا سه ماه صرف آهنگ و موزیک‌ویدئوی این کار شده است. اوضاع برای ساسی طی یک‌سال اخیر چندان خوب پیش نرفت. همان یک‌سال پیش بود که او از یک‌سو با ناآرامی‌های پاییز همراهی کرد، ولی همزمان در تور کنسرت‌هایش شرکت کرد و از سوی طرفدارانش هو شده و مجبور به ترک سالن شد. این اتفاق درسی شد تا آهنگی را برای پایان سال گذشته منتشر نکند. برای امسال هم ساسی چند کنسرت محدود و مشترک با دیگر خوانندگان برگزار کرد که اجرا‌هایی عادی نبود و در بهترین حالت حدود یک‌سوم سالن خالی بود.

ساسی پس از دو سال درصدد انتشار یک آهنگ در زمان غیرنرمال خود برآمد که این کار او، اتفاق‌های خوبی برایش به همراه نداشت و تنها دو روز پس از انتشار، با سونامی صادق بوقی مواجه و به کلی فراموش شد. حالا، اما برای جبران‌مافات باید منتظر تک‌اردک بود تا باز هم حواشی به سراغ او آمده و نامش برای کنسرت‌های نوروزی برجسته شود. البته که این نگاه، تنها شامل فعالیت موسیقایی او می‌شود. اکنون یک سالی می‌شود که ساسی، فعالیت خود روی سایت‌های قمار و شرط‌بندی را بیشتر کرده است. گروه اکس‌بند که تحت مدیریت ساسی بود، به طرز چشم‌گیری افت تولید داشته و پس از عدم‌استقبالی که از کنسرت‌های این گروه به عمل آمده، فعالیت‌های موسیقایی آن‌ها نیز با کاهش بسیاری مواجه شده است. به همین دلیل ساسی در تلاش است تا عدم‌موفقیت‌های حرفه خود را در سایت‌های قمار و شرط‌بندی جبران کند. البته طی یک سال اخیر، زمینه برای فعالیت‌های قمار ساسی هم بهتر و هم بدتر شده است.

بهتر از این نظر که رقیبان مهم او به‌دلایلی ازجمله قتل، دستگیری، بیماری و... از گردونه خارج شده‌اند و زمینه برای فعالیت هلدینگ شرط‌بندی ساسی که زیرمجموعه رادیو جوان است، به‌خوبی فراهم شده و بد از این نظر که فعالان این حوزه ترجیح می‌دهند سرمایه خود را وارد بازار‌های کم‌خطرتر کنند. همچنین آن‌ها ترجیح می‌دهند در قمار افراد گمنامی که حاشیه کمتری دارند فعالیت کنند. البته که تمام این ماجرا‌ها را هم که کنار بگذاریم، به ناامن شدن فضای فعالیت قماربازی می‌رسیم که مدت‌هاست روشنگری‌هایی توسط رسانه‌ها صورت گرفته و همه پی به نیت و انگیزه ساسی و تیم رادیو جوان برده‌اند و دیگر به‌مانند سابق وارد این سایت‌های پرخطر که امکان رهگیری دارد، نمی‌شوند. همچنین اوضاعی، چون اوضاع وخیم اقتصادی، ناامن شدن شرایط زندگی برای کسانی که غیرقانونی از کشور خارج شدند و سرمایه بادآورده هستند و... عواملی‌اند که کسب‌وکار ساسی در حوزه قمار را ملتهب کرده‌اند تا دیگر آن روز‌های خوش گذشته در سودآوری برای این خواننده مهیا نباشد. اینکه ساسی در شرایط کنونی ترجیح داده خوانندگی خود را محکم بچسبد، تا حدود زیادی ناشی از چنین رویکردی در بازار سرمایه قمار است.

خواننده‌ای که حواشی کارهایش، بسیار فراتر از خود آهنگ بوده و این رویکرد، زمینه حیات خواننده‌ای پرحاشیه‌ای، چون ساسی را تضمین می‌کند. ساسی در تمام این سال‌ها همان رویکردی را در پیش گرفته که بلاگر‌ها طی سالیان اخیر انجام داده‌اند. او نهایت تلاش خود را به عمل آورده تا از هر مسیر جهت دیده شدن استفاده کند تا از این مسیر، هم هلدینگ‌های خود را پروار کرده و هم سالن‌های اجرای موسیقی‌اش را پرمخاطب کند، اما اکنون که بیش از ۲۰ سال از فعالیت حرفه‌ای این خواننده می‌گذرد، او با وجود تمام آزادی‌عمل‌هایی که داشته، در نقطه‌ای امن و مطمئن نایستاده و بسیاری از هواداران خود را نیز از دست داده است. شخصیت و هنر ساسی، سال‌هاست که تحت‌الشعاع فعالیت‌های فرامتن او برای مردم مشخص شده است. نشان به آن نشان که مردم، تنها آهنگ‌های هایپر او را برای مواقع شادی خود به‌صورت رایگان می‌خواهند وگرنه این استقبالی که از کنسرت‌های چندسال اخیر او شد، خود گویای میزان محبوبیت اندک او در میان جوانان و خانواده‌هاست. در زمینه فعالیت‌های اقتصادی او هم تا اندازه‌ای اطلاعات به بیرون درز کرده است که دیگر کمترکسی او را هنرمندی خوش‌قلب و مصلح لحاظ می‌کند. عموما او را فردی سودجو و منفعت‌طلب می‌دانند که حتی به زن و بچه قانونی خود در انگلستان نیز رحم نکرد، حال چه کسی می‌تواند به مردم‌دوستی او ایمان داشته باشد؟

منبع: فرهیختگان

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۶۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
علی
۰۱:۳۸ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
شبیه عمو پورنگه
Iran (Islamic Republic of)
سلام
۱۶:۲۵ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
بابا حوصله دارینا ، ساسی مانکن هم خوب حوصله داره ، چرا حاشیه باید درست کنید انقدر ؟ بعد تازه میاد نقشه می‌کشه خدایا، بعد شما که میایید تجزیه تحلیل میکنید مسئله رو ??بیکارید؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۶ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
سخیف و خبیث
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۰۷ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
مفاخر موسیقی ایران رونادیده می گیرم بعدهمچین خواننده های اعلام وجود می کنند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۷ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
واقعا نمیخوام ضد حال بزنم
ولی چند سال پیش در زمان دولت قبل هم ملت ایران و جوون ها در معرض چنین مسائلی بودند در حقیقت شبیخون فرهنگی دو سه دهه هست که گریبان ملت و کشور ایران رو گرفته و باید به طریق علمی و در مدت زمان معقول کار وسیعی صورت بگیره تا بشه پیشگیری یا لااقل کنترل کرد
نکته اینجاست که دوستانی که همین الان در قدرت اجرایی کشور هستند و اتاق فکر انها می گفتند و به مردم تاکید میکردند که در هر حالتی فقط یک سوال بپرسید. دلار چند؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۳ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
ازون مفتضح تر اونایی هستند که آهنگ های مزخرف و بی معنی این آشغال رو گوش می کنند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۲ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
تا وقتی خواننده هایی مثل معین و شادمهر و از این قبیل اجازه برگزاری کنسرت داخل ایران نداشته باشن معلومه از آدمهایی مثل ساسی استقبال میشه
Iran (Islamic Republic of)
مهسا
۱۱:۱۷ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
آدم درست و حسابی ، آهنگ درست و حسابی گوش میده.
بنابراین معین و شادمهر هم بیان، برای آدمی که هر مزخرفی رو گوش میده فرقی نداره.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۵۳ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
خود این عوضی هم خارج کشور هست چه ربطی داره تازه اون معین هم آزاده بیاد کسی جلوش نگرفته خودش طرفدار هاشو آدم حساب نمی کنه نمیاد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
عمو الدنگ
Iran (Islamic Republic of)
عمار .
۱۷:۲۶ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
به نام خداوند جان و خرد : از تمامی رسانه های خبری تقاظا داریم حتی با تیترهای خبری برای اینکه هویت بیوگرافی شخصی این فاسدین فاسقین لامذهبان را به عموم مردم برسانید خودداری کنند و این سمها و سرطانها این مغز خورهای انسانها را در صفحهای خبریتان به نمایش نگذارند آنور آبی‌ها که مداوم دارن از این حرامزاده های وطن فروش نکبت شیاد رو تبلیغات می کنند شما دیگه این کار رو روی صفحات خبریتان برایشان انجام ندهید این مردک همین الانش داره با دمش گردو می شکنه شادی می کنه که این همه مطلب و عکس نکبت چندشش رو روی صفحه خبریتان قرار دادید و پیش خودش میگه اگه مهم نبودم اینکار رو نمی کردند فقط زمانی عکسش رو پخش کنید و در موردش مطالب پخش کنید که مانند تتلوی فاسد فاسق دستگیر و روانه زندان و قوه قضائیه برای رسیدگی به جرمهایش و مجازات کیفریش باشد این مردک گودزیلاست گندش نکنید . التماس دعا و صلوات .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۶ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
این عمو کور رنگ واقعا نمی دونه با چه آدم فاسدی داره صحبت می کنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۶ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
عزیزم مریضم.... متن خبر رو کامل بخون...عموپورنگ کارش درسته
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۵ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
وقتی به چهره نحس اش که نگاه میکنی انگار رو پیشونی اش نوشته حرومزاده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۵ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
دقیقا همین طوره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۵۴ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
گل گفتی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۳۷ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
دوستان این الفاظ زشته راجع به یک نفر میگید .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۵۹ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
ساسی برو بمیر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
بدتر از ساسی مانکن گروه وانتونز و ایکس باند هستن که قشر نوجوان جوان هدف گرفتن تبلیغ فحشا و مواد مخدر میکنند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۸ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
گروه های کره ای مغز نوجوان ها رو خورده.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۵۸ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
آن ور آبی ها بیشتر دوست دارندآتش بیار معرکه باشند ومردم را تشویق وتحریک به کاری کنند که حکومت اسلامی بهم بخورد
يُريدُونَ لِيُطْفِؤُا نُورَ اللّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ اللّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ كَرِهَ الْكافِرُونَ
Iran (Islamic Republic of)
حمید
۱۱:۵۸ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
مردک چندش. بچه ها هم ازش بدشون میاد. روانی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۵۴ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
بنده خدا عمو پورنگ حتما داخل خونه اش داره با ساسی مانکن حرف میزنه چجوری شده فیلمش پخش شده ؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۳۳ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
اون ور آبی به شما چه ربطی داره؟ شما سلبریتی های داخلی و جمع کنید مردم و تشویق به کلاهبرداری و بی بند و باری نکنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۸ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
سرت رو مثل کپک نکن زیر برف. کار نداشته باشی باهات کار داره.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۵ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
روانی است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۳ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
تشکر بابت اطلاع رسانی شما
مردم ایران مردم هوشیار و خوبی هستند و دست خواننده های اون ور آبی ای که انتشار ابتذال و فریب کاری می کنند را خوانده اند
آدم دو رو و فریب کار هم دیر یا زود دستش رو میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۱ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
آخی این مرتیکه خواننده نیست که...
رقاصه اس
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۵۳ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
اگه مردم هوشیار گول نخورند ونسبت به کارهایش بی اعتنا باشند همه چیز حله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۶ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
سلام yjc. خواستم بگم چند هفته یا ماه قبل به راحتی فیلتر شکن ها قابل دانلود بود در فضای مجازی و اینترنت به راحتی وصل می شد، این که الان سایت ها برداشته شدند. من خودم مطمئن هستم کار دولت نیست لطفا پیگیری کنید چون هر موقع وضعیت سیاسی پیش می یاد این کار ها رو می کنند. در ضمن من الان 7سال است که به خاطر خدمت سربازی محرومم از داشتن شغل و تحصیل و... . خواستم بگم تا کی باید محروم باشم؟! اصلا من توان کارگری و توسری خوردن از یک مشت آدم رو ندارم. چرا از ورود مهاجرین افغانی و پاکستانی و عراقی به کشور جلوگیری نمی کنند؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۵۸ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
خنگ خبرنگاران جوان حامی جمهوری اسلامی هستن چرا باید پیگیری کنند چرا فیلتر شکن ها برداشته شده ؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۲۷ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
طوی تلگرام بزن آزگارد وی پی ان هزار نوع وی پی ان ریخته ، فقط با گوشی که فایل شخصی نداری وی پی ان ها رو روشن کن. چون باید بهشون اجازه دسترسی به فایل گوشیت رو بدی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۶ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
پرسنل سازمان همیاری زنجان شانزده ماهه حقوق نگرفتن و زندگی این کارکنان نابود شده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۶ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
وزارت اطلاعات باید حساب اینو هم برسانند تا بفهمه هر غلطی رو نباید انجام داد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۵ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
این پشت داستانش ماجراها و دست های زیادی وجود داره و این ترفندهاش اصلا تصادفی یا با طرح و نقشه خودش نیست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۵۹ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
بگیرین بیارینش زندان کنار اون آشغال تتلو حبسش کنید.اگه به درک واصلش کنید که چه بهتر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۳۴ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
ب تتلو چیزی نگید استاد رائفی پور همه چیز دان ناراحت میشه
فکر کن این همه جنایت کرده ب مقدسات توهین کرده بعد رائفی پور کلا درباره چیزی تحقیق که نمیکنه طرفدارشه
دوتا از اهنگاش که از اول تا اخرش فشه براش بزارین بیخیال حمایت از تتلو بشه
یا حداقل یکم راجب کارایی کرده براش بگین
Iran (Islamic Republic of)
کامبیز
۰۹:۳۸ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
امیدوارم این ساسی در آتش جهنم بسوزد جیغ بزند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۳۸ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
بخدا اسم اینو می‌شنوم چندشم میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۲۷ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
چیزی که باعث تاسفه اینه کلی طرفدار داره
اهنگ برادران لیلا رو داد کلی دابسمش باهاش رفتن
همه دختر ، همه عملی ، لبا سه کیلو ژل ، دماغا کوچیک اندازه نخود ، ابرو ها ایزوگام
فقط فاحشه ها طرفدارشن
Iran (Islamic Republic of)
هوشنگ
۱۰:۱۵ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
اینا یکی از نشانه های آخرالزمانه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۲۳ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
آقا مامتوجه نشدیم موضوع رادیو جوان چیه!!!
لطفا یه بزرگوار برامون توضیح بدن...
تشکر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۵۱ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
رادیو جوان یه شرکته ب خواننده ها پول میده باهاشون قرداد میبنده اهنگاشون پخش میکنه براشون موزیک ویدیو میسازه و کنسرت برگزار میکنه
اسپانسره
یه اپ داره ب اسم رادیو جوان که فیلتر شد و یک شبکه ماهواره ای
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۱۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
واقعا مردم دغدغه ای بالاتر از قهر و آشتی وهمخوانی سسی مانکن! و اردک تک تک! ندارند ؟ نکنه این ها دهم میخوان با خزعبلاتی که میخونن مشکلات معیشت و تورم مردم را حل کنند!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۲۱ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
همه که مثل ما دغدغه مسائل مهم رو ندارن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۲ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
دوست داری خواهر و مادرت درگیر فساد بشن یا مسئله اقتصادی برات مهم تره هر کدوم جای خودشان را دارند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
کسی که خودش فرزند کودک و نوجوان داشته باشه ، حتما نگران تاثیر آهنگ های این جانور تو روح و روان بچه هاست. همین چند سال پیش بود که با یه بازیگر فیلم های مستهجن یه آهنگ منتشر کرده بود. محتوای تمام آهنگاش غیر اخلاقی هست. این جانور روح و روان جوان ترها رو نشانه گرفته. باید اینم مثل تتلو دستگیر کنند. اما این یکی دیگه نباید روانه تيمارستان بشه. این یکی دیگه مهدورالدم هست. خورد و وخوراک و اقتصاد مردم خیلی خیلی مهم هست. اما روح و روان مردم به خصوص قشر جوان هم کم اهمیت نیست.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۵۹ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
ما اصلا اینارو ادم حساب نمی کنیم نشستی اینهمه براش نوشتی این خودش تبلیغ منفیه من خودم اصلا خبر نداشتم تا متن شمارو خوندم حا لا کنجکاو میشم ببینم چه اشغالی می خواد بده بیرون برای کنجکاوی یه بار گوش می کنم بیکارین در مورد اینا مطلب می نویسید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۳ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
هنرمندا باید احساس مسئولیت شدیدی به بچه ها و جوونا داشته باشن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۱ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
دوباره این ساسی چه نقشه ای داره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۳۵ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
فقط اعدام
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۷ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
احسنت فقط اعداممممممممممممم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۳۵ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
الحمدالله هم وطن ها به شعور سیاسی
رسیده اند که دیگه این هفت رنگها و هزار چهره ها و افتاب پرست شناخته و گول شون را نمیخورند
بدجوری دم خروس شون بیرون زده
پروژه بگیرهای قمپوزسیون که بخاطر قدرت و پول
بدجوری به جان یکدیگر افتادند و ذات خبیث و واقعی
یکدیگر رو میکنند و لو میدهند
همشون به دنبال لحاف ملانصرالدین هستند و بس
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۳۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
ایکاش ایکاش ایهمه مطلبم در مورد معیشت و ومشکلات مردم مینوشتین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۳۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
جمع کن بابا
فکر کل خبرا بشه مشکلات
حالا فایده ش چیه کل خبرا بشه معشیت مردم
دنیا رو اب ببره شما رو خواب میبره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۲ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
بقول این دوستمون جمع کن بابا...
یارو داره با پنبه سر میبره..کاری کردن با خوراندن اراجیف و افکار سمی به مردم کشور که زن و مرد شدن تنوع طلب و کثیف نمیدونی کی زنه کیه کی شوهر کیه..
خدا عاقبت همه رو به خیر کنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۱۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
معیشت مردم مهمه ولی آرامش روحی مردم به خصوص جوان و نوجوان که این چنین خواننده هایی آن ها را هدف گرفته اند و می خواهند روان آن ها را خراب کنند هم خیلی مهمه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۱۴ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
خخخخ باید بگی "آمین یا رب العالمین" که آهنگش پژواک نداشت
Iran (Islamic Republic of)
Hossein
۰۸:۰۷ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
تورو به خدا به زندگی مردم برسین به اقتصاد ...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۱۴ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
داداش جون سلام
هر چیزی جای خودش محفوظ
این دست خواننده ها آروم آروم روی روح و روان جوون ها و نوجوون ها کار می کنند و اون ها را از راه به در می کنند و به بی راهه می کشند تا دلت بخواد هم دشمن های ما پشتیبانیشون می کنند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
ای از دست شما که همه چیز رو به ربط میدین