ذخیره سازی ۳۰۰ تن میوه شب عید در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان ۱۵۰ تن سیب و ۱۵۰ تن پرتقال والنسیا در استان ذخیره شده و تا قبل از ماه مبارک رمضان توزیع میوه شب عید انجام می‌گیرد.

علی‌بخش شجاعی گفت: تعاون روستایی استان ۱۲۰ تن سیب به صورت مستقیم در فصل برداشت از باغداران خریداری کرده است و در صورت نیاز بازار استان به زودی ۳۰ تن دیگر از طریق اتاق اصناف یاسوج تامین می‌شود.
 
وی افزود: مکاتبات لازم از طریق سازمان تعاون روستایی کشور انجام و بازدید میدانی از باغات پرتقال شهرستان جیرفت انجام شده است و از فردا همکاران شبکه تعاون روستایی استان در کارخانجات سورتینگ مرکبات جیرفت مستقر خواهند شد.
 
مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: میزان ۱۵۰ تن پرتقال والنسیا جنوب مطابق دستورالعمل ابلاغی به سردخانه تعاون روستایی استان حمل و ذخیره خواهد شد.
 
شجاعی تاکید کرد: همچنین میزان پنج تن خرما نیز برای ماه مبارک رمضان در استان ذخیره سازی خواهد شد و بازدید‌های لازم از کارخانه جات بسته بندی صوت گرفته است.
 
وی ادامه داد: سال گذشته ۲۵۰ تن میوه شب عید خریداری شد، امسال ۲۷۰ تن سیب و پرتقال توسط تعاون روستایی و ۳۰ تن توسط اتاق اصناف خریداری خواهد شد.
 
عنوان کرد: در صورت تامین نیاز این میزان هم افزایش می‌یابد و تا قبل از ماه مبارک رمضان توزیع میوه شب عید انجام خواهد گرفت.
 
مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: چهل غرفه برای توزیع میوه شب عید پیش بینی شده است و از هجدهم تا بیستم اسفند ماه این غرفه‌ها برپا می‌شود.
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.