یارانه هیچ خانواری قطع نشده است

مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: یارانه خانوارهای کهگیلویه و بویراحمدی قطع نشده است و مردم نگران نباشند.

علی دانشی با اشاره به اینکه برخی خانوارها نگرانی‌ در خصوص پرداخت نشدن یارانه این ماه را داشتند، گفت: یارانه‌ هیچ خانواری در کهگیلویه و بویراحمد قطع نشده و خانواده‌ها نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد افزود: به کسانی که ماه گذشته یارانه نقدی خود را به سبد معیشتی تغییر دادند اما مبلغ به حساب آنها واریز نشده این اطمینان را می‌دهم که یارانه آنها قطع نشده است و چند روزی صبر کنند که برای آنها پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه واریز نشدن یارانه به حساب خاوارها به دلیل استفاده کالا برگ در ماه قبل از آن یعنی دی ماه بوده است ادامه داد: در بهمن ماه یارانه برخی افراد یارانه تشویقی 120 هزار تومانی به همراه یارانه نقدی را این ماه خرید کرده اند.

دانشی اضافه کرد: مردم نگران نباشند و یارانه ها از 25 تا 29 اسفند ماه به حساب سرپرست خانوارها واریز می شود ضمن اینکه یارانه تشویقی نیز 17 همین ماه واریز می شود.

مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به مردم توصیه کرد برای مشخص شدن دهک درآمدی خود یا به کافی نت ها مراجعه کنند و یا از از طریق سامانه حمایت آگاهی یابند.

وی ادامه داد: سامانه حمایت دهک بندی hemayat.mcls.gov.ir است و نحوه ورود به سایت و ثبت نام در آن با کد ملی میسر است.

دانشی گفت: از امکانات این سامانه می توان به مواردی چون، دسترسی به ویدئو های آموزشی و مشاهده شناسنامه اقتصادی خانوار، اشاره کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
..
۱۸:۵۵ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
ما یارانه کالا برگ میگرفتیم هر ماهم واریز میشد ولی یارانه معیشتی بهمن ماه برامون واریز نشد یارانه نقدی هم ندادن فقط چندرغاز فجرانه رو ریختن یارانه معیشتی امثال ماها رو قطع کردن که فجرانه بدید به بقیه یعنی دارید هدیه فجر میدید یارانه معیشتی امثال ماها میدزدین بعد از اونور هدیه میدین به بقیه بعد میگین ماه قبل شماها ازش استفاده کردین چطور همیشه واریز میشد از وقتی فجرانه اومد قطع شد.حرامتون بشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۴۹ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
باسلام لطفاً خبر دروغ ندین من دهک2هستم حدود سه ماهه که یارانه ام قطع هر روزهم داخل اداره کار میروم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۳۲ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
خبر کذب ما دهک 2هستیم حدود سه ماهه که یارانم قطع
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۲۴ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲
باسلام خبر دروغ بنده دهک 2هستم حدود سه ماهه که یارانم قطع