آمادگی کامل پلیس برای امنیت انتخابات در لرستان

فرمانده انتظامی لرستان گفت: تدابیر لازم جهت برقراری آرامش و امنیت انتخابات اندیشیده شده است و پلیس لرستان با آمادگی صددرصدی امنیت این حماسه ملی را برقرار خواهد کرد.

سردار یحیی الهی در جلسه پنجاه و پنجمین کمیسیون عملیات که با حضور سردار رحیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت ولی عصر (عج)، و شادی ارواح طیبه شهدای صدر اسلام تا کنون بخصوص شهدای امنیت، به امنیت حوزه‌های انتخاباتی اشاره و اظهار داشت: تامین امنیت انتخابات، خط قرمز فراجا و امنیت انتخابات امانتی در دست پلیس است، بر همین اساس با برنامه‌ریزی دقیق و اطلس تهیه شده از اقدامات و تجربیات گذشته و اشراف اطلاعاتی بر شرایط موجود، برنامه ریزی لازم انجام شده و به حول و قوه الهی و عنایات حضرت ولی عصر " عج " و با همکاری مردم شریف و ولایی لرستان و در کنار سایر دستگاه‌ها استان، انتخاباتی همراه با آرامش و امنیت مطلوب برگزار خواهیم کرد.
وی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد پلیس استان لرستان، افزود: شهرستان‌های استان، کلانتری‌ها و پاسگا‌ه‌های انتظامی به صورت حضوری توجیه و در خصوص امنیت انتخابات دستورات لازم صادر شده است.
فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه ضمن بررسی مسائل انتظامی حوزه‌های انتخابیه و تاکید بر این که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری "مدظله العالی"، انتخابات به عنوان رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: بحمدالله مردم مومن و ولایی و همشیه در صحنه لرستان یک بار دیگر با حضور پرشور و حماسی خود در انتخابات مشت محکمی بر دهان دشمنان و یاوه‌گویان خواهند زد.
وی گفت: دشمنان ایران اسلامی در طول سال‌های بعد از انقلاب به دنبال ایجاد فتنه انگیزی برای ناامن کردن کشور بوده اند، اما به لطف خداوند متعال و در سایه تدابیر فرمانده معظم کل قوا " مدظله العالی" و بیداری مردم همیشه در صحنه، تاکنون نتوانسته اند در این راه به اهداف شوم خود برسند و بعد از این هم نخواهند رسید.
وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی‌های لازم در حوزه‌های مختلف استان لرستان در بحث مسائل امنیتی و انتظامی صورت گرفته و پلیس با همکاری دیگر دستگاه‌های امنیتی آمادگی کامل برای برگزاری هر چه با شکوه‌تر انتخابات را دارد.
فرمانده انتظامی استان لرستان با اشاره به اینکه جلسات متعدد با مسئولان اجرائی انتخابات شهرستان‌های استان برگزار شده است گفت: امنیت یکی از ارکان برگزاری انتخابات در کشور است و مجموعه انتظامی استان از ماه‌های قبل تدابیر و برنامه‌ریزی‌های لازم را به منظور برگزاری انتخاباتی امن در ۱۱ اسفندماه اندیشیده است و هم اکنون با اشراف اطلاعاتی لازم از آمادگی مطلوبی در این جهت برخوردار است.
سردار الهی در پایان با تقدیر و تشکر از همه مسئولان و دست اندکاران انتخابات، از آنان خواست با پلیس و دستگاه‌های امنیتی همکاری و همراهی بیشتری داشته باشند تا ان‌شاءالله در این امتحات بزرگ و حماسه ملی سربلند بیرون بیاییم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.