بازدیدرئیس کل دادگستری هرمزگان از هیئت اجرایی انتخابات +عکس وفیلم

برای کمک به برگزاری هرچه سالم‌تر و امن‌تر انتخابات،رئیس کل دادگستری هرمزگان از ستاد اجرایی انتخابات و قرارگاه امام علی (ع) فرماندهی انتظامی استان بازدید کرد.

در راستای دستورات رئیس قوه قضاییه به مقامات قضایی برای کمک به برگزاری هرچه سالم‌تر و امن‌تر انتخابات، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان با حضور در فرمانداری بندرعباس از ستاد اجرایی انتخابات بازدید کرد و راهکارهای لازم را به منظور برگزاری انتخاباتی پرشور و قانونمند و همچنین جهت پیشگیری از هرگونه تخلف انتخاباتی ارائه نمود.

رئیس کل دادگستری هرمزگان هدف از این بازدید را تشکر و قدردانی از تلاش های عوامل اجرایی برگزاری انتخابات عنوان کرد و گفت: دستگاه قضایی در اجرای وظایف قانونی و وظایف عمومی خود دوشادوش سایر دستگاه های اداری و نظارتی تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم و در نهایت امنیت به کار می گیرد.

وی افزود: ریاست قوه قضاییه پیرو تأکیدات سابق خود به مسئولان قضایی دستور داده اند که در تأمین امنیت و سلامت انتخابات اهتمام و همکاری لازم را داشته باشند که بر همین اساس بازدیدها از مجموعه های مرتبط با انتخابات در استان هرمزگان نیز آغاز شده است. 

قهرمانی گفت: بر این اساس امروز از هیئت نظارت بر انتخابات شورای نگهبان و هیئت اجرایی انتخابات در فرمانداری و قرارگاه امام علی (ع) فرماندهی انتظامی استان  بازدید کردیم.

قهرمانی همچنین فرآیند اجرایی برگزاری انتخابات در استان هرمزگان را مطلوب برشمرد و ابراز امیدواری کرد: امسال در کنار دیگر اعیاد، عید سیاسی و اجتماعی انتخابات را نیز باشکوه هرچه بیشتر جشن بگیریم. 

وی افزود: حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات، دشمن را متناسب با برنامه‌ریزی ها و سرمایه گذاری های هنگفتی که انجام داده است، با شکست سختی مواجه خواهد کرد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود، تکیه بر آرای مردم را مهمترین ویژگی انتخابات پس از پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و این موضوع را نشان‌دهنده رشد و بلوغ سیاسی و اجتماعی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در پایان گفت: این اطمینان را به مردم می دهیم که دستگاه قضایی اجازه کوچکترین خدشه ای را به رأی مردم نمی دهد و با کمک سایر دستگاه ها، ضمن نظارت بر سلامت انتخابات و برخورد با تخلفات احتمالی، امنیت کامل شعب اخذ رأی در اقصی نقاط استان را تأمین خواهد کرد.

گفتنی است؛ پیش از این نیز رئیس کل دادگستری هرمزگان به همراه جمعی از مسئولان قضایی از هیئت نظارت بر انتخابات شورای نگهبان بازدید کرد و ضمن بررسی مسائل با مسئولان و اعضای این ستاد به تبادل نظر پرداخت. 

بازدیدرئیس کل دادگستری هرمزگان از هیئت اجرایی انتخابات و قرارگاه امام علی (ع) فراجا

بازدیدرئیس کل دادگستری هرمزگان از هیئت اجرایی انتخابات و قرارگاه امام علی (ع) فراجا

بازدیدرئیس کل دادگستری هرمزگان از هیئت اجرایی انتخابات و قرارگاه امام علی (ع) فراجا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.