۱۲۰ نیروی نظارتی صیانت از انتخابات کوهبنان را انجام می دهند

رئیس هیات نظارت برانتخابات کوهبنان گفت: ۲۸شعبه اخذ رای با ۱۲۰ نیروی نظارتی کارصیانت از انتخابات در کوهبنان را برعهده دارند.

رئیس دفتر نظارت بر انتخابات کوهبنان با استناد به منویات مقام‌معظم رهبری گفت: مشارکت مردم یکی از اساسی‌ترین مسائل کشور می‌باشد که این عمل صالح بایستی با شوق و به وقت انجام شود.

رضا توکلی گفت: در بحث انتخابات جای احتیاط وجود ندارد، زیرا کوچکترین غفلت ورود افراد ناخالص به مجلس را به همراه دارد و از طرفی عدم حضور حداکثری را که باعث دلخوشی و امید دشمن خواهد بود در پی دارد.

رئیس دفتر نظارت بر انتخابات کوهبنان گفت: آنچه تاکنون باعث عزت، اقتدار و پیشرفت نظام و کشور شده وجود نیرو‌های انقلابی و ولایی بوده است که اخیرا عزیزان در صنایع دفاع وسازمان هوا فضا سپاه پاسداران قدرت نظامی ودفاعی ایران اسلامی را به دشمنان نشان دادند.

رئیس هیات نظارت برانتخابات شهرستان کوهبنان افزود: ۲۸شعب اخذ رای در شهرستان با حضور ۱۲۰ نیروی نظارتی کارصیانت این دوره از انتخابات را برعهده دارند.

 توکلی گفت: با همکاری عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، امنیتی، بسیج و ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی و سایر مجریان کار‌های این دوره از انتخابات رصد شده و حضور حداکثری شهروندان کوهبنانی را در یازدهم اسفندماه پای صندوق‌های اخذ شاهدیم تا با ارای خود ۳ نماینده خبرگان رهبری و یک نماینده مجلس شورای اسلامی را انتخاب خواهند کرد و انقلابی بودن و دوستدار به نظام و رهبری را به معرض ظهور خواهند گذاشت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار