با آغاز انتخابات؛

«میز آماده باش» مدیریت بحران استان تهران جهت خدمت رسانی برپا می‌شود

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از برپایی «میز آماده باش مدیریت بحران» همزمان با آغاز انتخابات در استان خبر داد.

حامد یزدی مهر، بعد از ظهر پنج شنبه و همزمان با قرار گرفتن در آستانه برگزاری حماسه باشکوه انتخابات، در جمع خبرنگاران، ضمن دعوت از آحاد مردم برای حضور در پای صندوق‌های رأی و مشارکت حداکثری در این تکلیف سیاسی، از برپایی «میز آماده باش مدیریت بحران» در استان تهران خبر داد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با تاکید بر اینکه این آماده باش بر اساس هماهنگی و از جنس خدمت رسانی است، گفت: در این اقدام، نیاز‌های اضطراری انتخابات در استان تهران خدمت رسانی می‌شود.

یزدی مهر از برپایی «میز آماده باش مدیریت بحران» در اداره کل مدیریت بحران استان تهران خبر داد و در تشریح جزئیات بیشتر این اقدام عنوان کرد: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته و به منظور برگزاری هر چه باشکوه‌تر این حماسه سیاسی، نماینده تمامی دستگاه‌های خدمت رسان در این اقدام برای هماهنگی با افراد متناظر در دستگاه‌های خود حاضر می‌شوند که در صورت اعلام نیاز اضطراری در فرآیند برگزاری انتخابات استان تهران خدمات رسانی به موقع انجام شود.

وی افزود: دستگاه‌های خدمات رسان همچون برق، آب، گاز، هلال احمر، اورژانس و آتش نشانی در این «میز آماده باش» حاضر خواهند بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار