استقرار شعبه اخذ رای ویژه هنرمندان در تالار وحدت تهران

اداره کل هنر‌های نمایشی ضمن دعوت از هنرمندان برای حضور در انتخابات اعلام کرد: گردهمایی در این روز، در شعبه اخذ رای مستقر در تالار وحدت تدارک دیده شده است.

اداره کل هنر‌های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای ضمن دعوت از هنرمندان تئاتر برای حضور در انتخابات ۱۱ اسفند اعلام کرد: گردهمایی ویژه‌ای در این روز، در شعبه اخذ رای مستقر در تالار وحدت تدارک دیده شده است. 

این اداره کل با انتشار اطلاعیه‌ای از همه هنرمندان تئاتر کشور برای حضور در یک گردهمایی ویژه به مناسبت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه یازدهم اسفند ماه دعوت کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: «انتخابات برگ زرینی از حماسه ملت شریف ایران در تاریخ پر افتخار این سرزمین است.

اداره کل هنر‌های نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن گرامیداشت این حماسه ملی، همراه با آحاد مردم شریف ایران از همه هنرمندان شریف و گرانقدر تئاتر کشورمان برای حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت به عمل می‌آورد.

در همین راستا گردهمایی ویژه‌ای از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه- یازدهم اسفندماه- در شعبه اخذ رای مستقر در تالار وحدت تهران تدارک دیده شده است.

امید است با عنایت و اهمیت این حماسه ملی، شاهد حضور پرشور هنرمندان ارزنده و فرهیخته تئاتر همراه با ملت عزیز ایران در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری باشیم.»

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری فردا - جمعه ۱۱ اسفندماه- در سراسر کشور برگزار می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۳ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
چه عالی ،همه با هم پای صندوق حماسه می آفرینیم