بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران بمناسبت انتخابات ۱۱ اسفندماه

ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه ۱۱ اسفند و انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، بیانیه‌ای صادر و از مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی برای حضور پرشور در پای صندوق‌های رای دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، متن بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه ۱۱ اسفند و انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم

 استقرار نظام مردم‌سالاری دینی مبتنی آموزه‌های دین مبین اسلام و متکی به آرای مردم، از جمله عنایات الهی و برکات انقلاب شکوهمند اسلامی است.
در طول ۴۵ سال گذشته، ملت آگاه، بصیر و انقلابی ایران با حضور تعیین‍کننده در عرصه‍های مختلف سیاسی، از نظام اسلامی و آرمان‍های امام راحل و شهیدان گرانقدر حراست و نگاهبانی و اجازه توطئه‍آفرینی و تفرقه‍افکنی را از دشمنان سلب کرده‍اند.

انتخابات مهم یازدهم اسفندماه، فرصتی مناسب در پیش روی ملت بزرگ ایران است تا با بصیرت و شور انقلابی در سرنوشت کشور نقش آفرینی کنند و اقتدار نظام اسلامی را در پیش روی جهانیان به نمایش گذارند.

بدون تردید حضور همگانی ملت در عرصه انتخابات، تقویت کننده قدرت ملی و تضمین کننده امنیت ملی است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران، از آحاد ملت شریف و بصیر ایران دعوت می‍کند تا با مشارکت پرشور و همگانی در پای صندوق‍های رای، امنیت و اقتدار ایران اسلامی را تضمین کنند.

فرزندان ملت غیور ایران در ارتش نیز با شور و اشتیاق در انتخابات شرکت کرده و با خلق حماسه‍ای دیگر، از نظام اسلامی حراست و پاسداری می‍کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار