حضور مردم یاسوج پیش از آغاز رسمی فرآیند اجرایی اخذ رأی

مردم همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد پیش از آغاز رسمی فرآیند رأی گیری به شعب اخذ رأی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری حضور یافتند.

با وجود اینکه ساعت رسمی فرآیند اجرایی اخذ رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز (جمعه) در سراسر کشور آغاز می‌شود، اما بسیاری از مردم کهگیلویه و بویراحمد شناسنامه به دست در شعب اخذ رأی حضور یافتند.

رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اینکه از ۲ هزار و ۳۰ نقطه قابل رای گیری، هزار و ۸۹۰ نقطه به صورت الکترونیکی رای گیری انجام می شود گفت: ۱۴۰ نقطه آفلاین است که بیشتر عشایر نشین هستند و خانواده های یک تا پنج خانواری در آنجا ساکن هستند.


هاشمی افزود: همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور و رقابتی سالم در استان اندیشیده شده است و تجهیزات لازم ازجمله؛ دستگاه‌های احراز هویت و تعرفه‌های رای در شعب رای گیری توزیع شده اند.


وی با بیان اینکه طبق روال عادی، فرآیند رای گیری تا ساعت ۱۸ امروز ادامه خواهد داشت، ادامه داد: درصورت نیاز این زمان تمدید خواهد شد، اما از هم استانی‌ها درخواست می‌شود در ساعت‌های اولیه، به نزدیک‌ترین شعبه اخذ رای مراجعه کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.