خطیب موقت جمعه رشت:

انتخابات تبلور حضور و مشارکت مردم در سرنوشت سیاسی کشور است

خطیب موقت جمعه رشت گفت: مشارکت پر شور مردم در انتخابات، قدرت ملت ایران را به دوستان و دشمنان این کشور اثبات می‌کند.

امام جمعه موقت رشت امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلای این شهر با اشاره به ۱۱ اسفند روزبرگزاری انتخابات درکشورافزود: انتخابات تبلور مشارکت مردم در سرنوشت سیاسی کشور است و حضور پرشورمردم قدرت ملت ایران را به دوستان داخلی و دشمنان این کشوراثبات می‌کند.

حجت الاسلام و المسلمین صفر قربانپور با اشاره به اینکه نظم نوین جهانی در حال شکل گرفتن است افزود: امروز قدرت از اروپا و امریکا در حال انتقال به آسیا به ویژه درنظام جمهوری اسلامی است و این امر با حضور مردم درصحنه میسر خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت ۵۰۰ شبکه رسانه‌ای دشمن علیه ایران اسلامی گفت: چشم دشمنان به این انتخابات دوخته شده است ومردم وفادار با حضور خود خط بطلان برهمه نقشه‌های شوم دشمنان خواهند کشید.

امام جمعه موقت رشت خطاب به نامزد‌های انتخاباتی هم گفت: از فردا رفاقت را جایگزین رقابت کنند تا ایران اسلامی به سمت پیشرفت و توسعه سریع‌تر گام بردارد.

 وی همچنین از اعضای خبرگان رهبری خواست با بهره گیری ازظرفیت نخبگان و دانشگاهیان برنامه جامعی برای پیشرفت و آبادانی استان تدوین کنند تا جایگاه گیلان در کشور ارتقا یابد.

حجت الاسلام و المسلمین صفر قربانپور همچنین از مسئولان استان خواست با ساماندهی و هدایت درست سرمایه‌ها در راه اندازی صنایع وابسته محصولات کشاورزی تلاش کنند وضمن کمک به رونق تولید موجب ایجاد اشتغال برای جوانان هم شوند.

برچسب ها: نماز جمعه ، امام جمعه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.