وضعیت ترافیکی معابر پایتخت

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه‌های جناح، شیخ فضل‌الله نوری، علامه، آبشناسان، زین‌الدین و بابایی پرتراکم مشاهده شده‌اند.

سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودرو‌ها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه ۱۲ اسفند ماه ماه ۱۴۰۲ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع تردد‌ها در مسیر‌های غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری خلوت‌تر نسبت به روزهای دیگر به دلیل تعطیلی مدارس در سطح پایتخت بودیم. 

سرهنگ شریفی گفت: یکی از گلوگاه‌های ورودی به شهر تهران بزرگراه‌های جناح - شیخ فضل الله نوری است که چهار مسیر به سمت کرج و بالعکس دارد فعلا و در این ساعت خلوت و تردد‌ها در آن روان و بدون مشکل ترافیکی است. 

او بیان کرد: بزرگراه علامه و یا همان حکیم در هر دو مسیر خلوت و بدون مشکل ترافیکی ‌است. بزرگراه آبشناسان به خاطر تنگی معبری که وجود دارد حتی در این خلوتی هم یک مقدار سنگینی بار ترافیکی را به خود می‌بیند. 

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: بزرگراه یادگار امام (ره) که همیشه در این ساعت‌ها بار ترافیکی سنگینی را داشت به خاطر این تعطیلی خلوت‌تر و حرکت در آن روان‌تر و بدون مشکل خاص ترافیکی در جریان است. 

به گفته سرهنگ شریفی، همچنین بزرگراه شهید بابایی در مسیر شرق به غرب - نوبهار پر تراکم است، ولی خودرو‌ها در حال تردد هستند. در مسیر شرق به بزرگراه زین الدین شاهد ترافیکی خلوت و روان هستیم و در بزرگراه صیاد - سید خندان روی پل سنگینی بار ترافیکی را شاهد هستیم. 

او ادامه داد: در بزرگراه نواب - نهم دی نیز تراکم ترافیک را شاهد هستیم که علت بیشتر آن به مشکلات معبر برمی‌گردد. همچنین خیابان آزادی نیز دارای ترافیکی نیمه سنگین است. ترافیک امروز از مسیر‌های غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران نیمه سنگین و در اغلب موارد خلوت است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار