بایدن غزه را با اوکراین اشتباه گرفت + فیلم

رئیس‌جمهور آمریکا در دیدار با نخست‌وزیر ایتالیا غزه را با اوکراین اشتباه گرفت.

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا که همواره در اظهاراتش گاف‌های فاحشی داده است، این بار در دیدار با جورجیا ملونی، نخست وزیر ایتالیا غزه را با اوکراین اشتباه گرفت.

بایدن که در حال صحبت درباره ارسال کمک بشردوستانه به غزه بود، به اشتباه به ارسال کمک بشردوستانه به اکراین اشاره کرد و گفت: در روز‌های آینده به دوستان خود، اردن و دیگران می‌پیوندیم و مطمئن می‌شویم که مقادیر بیشتری غذا و آذوقه به اوکراین (؟) منتقل می‌شود.

او اعلام کرد که قصد دارد اولین ارسال هوایی مواد غذایی و آذوقه را به غزه انجام دهد. بایدن اشاره کرد که پرتاب هوایی کمک‌های آمریکا در روز‌های آینده انجام خواهد شد، اما جزئیات بیشتری ارائه نکرد. 

بر اساس بیانیه‌ای که کاخ سفید منتشر کرد، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده و جورجیا ملونی، نخست وزیر ایتالیا، حمایت «تزلزل ناپذیر» خود از اوکراین و اسرائیل را تأیید کردند.

این دو مقام همچنین بر اهمیت جلوگیری از تشدید تنش منطقه‌ای در خاورمیانه و در عین حال بر «نیاز فوری» برای افزایش ارسال کمک‌های بشردوستانه نجات بخش در نوار غزه بحث کردند.

بایدن از ملونی به خاطر نقش او در اتحادیه اروپا برای افزایش حمایت از اوکراین قدردانی کرد، در حالی که ملونی بر اهمیت حمایت پایدار ایالات متحده از این کشور تاکید کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۰ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
جالبه این دیوانه وروانی را پزشکان مدرک پولی کاخ سفید یک انسان پر انرژی وسالم تشخیص میدهند با این کارها پی می بریم که آمریکاییها فقط یک بار دروغ میگویند آن یکبار هم میگویند ما دروغ گو نیستیم تمامی زنگیشان دروغ ومکر و فریبکاری وخونخواری که از قدرت پول سرچشمه میگیرد نه عقل سالم
Germany
ناشناس
۱۶:۱۳ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
اين كمك ها كشك و حيله اي بيش نيست. امريكا شريك و حامي قوي جنايت هاي اسرائيل همه قطنامه هاي سازمان ملل عليه اسرائيل را وتو كرده و ميكند و حالا دم از كمك هاي بشر دوستانه ميكند؟ اين كمك ها داراي تجهيزات ذريف و پشرفته جاسوسي گفت شنود جا سازي شده در محمولات است كه ارتش اسرائيل به انان دسترسي خواهد داشت. اسرائيل شديدا در تلاش است مكان گروگان ها را كشف نمايد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۷ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
معلومه خونخواری که زیاد با باد هوا دست میده ، اینجا هم برای عوامفریبی و تبرئه آمریکا میخواد از هوا کمک کنه . اگه راست میگی مثل آدم اول به اسراییل کمک نکن و بزن توی دهنش بعد هم محترمانه کمک های بشردوستانه رو زمینی و با احترام به فلسطینی های قهرمان بده ، خیال میکنه همه مثل آمریکا بدبختن که به باد هوا اعتماد کنن . هرچند بایدن اصلا توی خیالش همش با باد هوا و موجودات خیالی و شیاطین سرگرمه و با اونا حرف میزنه ، یه نوشته دادن دستش با هوا دکلمه میکنه . دیگه نابودید. بدبخت مردم آمریکا چی میکشن . یا خودسوزی میکنن یا همدیگه رو به رگبار می بندن . بالاخره به زودی خود مردم آمریکا تکلیف شما رو روشن میکنن . بای بای بایدن بادبادک .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۳۶ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
شما غربی ها که برای مرگ طبیعی یک انسان (مهسا امینی) تحریم و فشار همه جانبه را بر ضد ملت ایران به راه انداختید آیا کشته و مجروح شدن بیش از 100.000 انسان با سلاحهای مرگبار اسرائیلی نباید موجب میشد که به رگ غیرت و حقوق بشریتان بر می خورد؟
سوال مشترک ملتهای جهان از غرب ؛ این دوگانگی ها برای چیست؟؟
آخرین اخبار