احیای کارکرد بلوار شهید پاک‌نژاد بعد از ۱۰ سال

شهردار منطقه ۲ گفت: با افتتاح ورودی دوم ایستگاه شهید دادمان، بلوار شهید پاک‌نژاد که بیش از ۱۰ سال از کارکرد خود خارج شده بود مجدد به کار گرفته می‌شود.

مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ در مراسم آغاز عملیات اجرایی ضلع شمال غربی خط ۷ مترو و افتتاح ورودی دوم ایستگاه شهید دادمان در منطقه ۲ که در قالب یکصد و چهارمین پویش امید و افتخار برگزار شد، گفت: در این دوره مدیریت شهری با تأکیدی که در حوزه توسعه حمل و نقل عمومی شد، دستاورد‌های خوبی را توانستیم رقم بزنیم.

وی گفت: در حوزه تاکسی، اتوبوس و ون هم اتفاقات خوبی رقم خورده است و اتوبوس‌های جدیدی به ناوگان حمل و نقل عمومی منطقه وارد شده است که اقدام خوبی بود. همچنین ۱.۵ همت پشتیبانی مالی در بخش اتوبوس و یک همت پشتیبانی مالی مترو انجام شده است.

صالحی با بیان اینکه شهروندان منطقه ۲ از توسعه خط ۷ مترو بهره‌مند می‌شوند، افزود: به مردم محله پونک شمالی که از نعمت مترو بهره‌مند نبود را می‌توانیم ادای دین کنیم.

شهردار منطقه ۲ تاکید کرد: با افتتاح ورودی دوم ایستگاه شهید دادمان، بلوار شهید پاک‌نژاد که بیش از ۱۰ سال از کارکرد خود خارج شده بود مجدد به کار گرفته می‌شود که این موضوع در پی نگاه انسان محور دنبال شده است. این محور در نیمه اول ۱۴۰۳ آماده و تحویل شهروندان خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۳۹ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
ده سال؟ پس معلومه گوینده اصلا خبر نداشته در مورد چی داره صحبت میکنه
آخرین اخبار