۱۱ اسفندماه، سند متقن وفاداری و فداکاری مردم دارالعباده

نماینده ولی فقیه و استاندار یزد از حضور پرشور و حماسه آفرین مردم در انتخابات تقدیر کردند.

 آیت الله محمدرضا ناصری نماینده، ولی فقیه در استان یزد و مهران فاطمی استاندار در پیامی مشترک از حضور پرشور و حماسه آفرین مردم در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری قدردانی کردند.

در این پیام آمده است:
 
۱۱ اسفندماه، به سند متقن دیگری در وفاداری و فداکاری مردم استان دارالعباده و دارالعلم یزد مبدل گردید، مردم عزیز و نجیبی که شایسته بهترین خدمتگزاری و عالی‌ترین قدردانی‌ها هستند. 
 
همایش باشکوه انتخابات ۱۱ اسفندماه، علی رغم تمامی خدعه‌ها و نیرنگ‌های بدخواهان این مرز و بوم مقدس که هر چه در چنته داشتند را برای ایجاد گسست میان مردم و آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی به کار بستند، مسئولیت خادمان آنان در عرصه‌ها و مسئولیت‌های مختلف برای تامین زندگی و معیشتی در شان و جایگاه رفیع این مردمان سنگین‌تر و خطیرتر نمود. انتخابات ۱۱ اسفندماه تجلی مردم سالاری دینی بود چرا که انقلاب اسلامی اصالت، قدرت، امنیت و ثبات خویش را از «مردم» می‌گیرد. 
 
لازم می‌دانیم از تمامی نخبگان و فعالان مذهبی، سیاسی، فرهنگی، هنری، رسانه ای، گردشگری، اقتصادی و اجتماعی که با دعوت همدلانه مردم به مشارکت در امر انتخابات و همچنین تمامی نامزد‌های محترم که با ایجاد شور و رقابت انتخاباتی در فضایی سالم و قانونمند، نقش پررنگی در تحقق این جشن همبستگی و افتخار و کسب نصاب مشارکت بالا برای استان یزد در سطح کشور داشتند صمیمانه تقدیر و تشکر نماییم. 
 
اینجانبان با تبریک صمیمانه به برگزیدگان مردم شریف استان یزد در مجالس خبرگان و شورای اسلامی و آرزوی موفقیت برای یکایک این عزیزان در مسیر خدمت گزاری بی وقفه و خالصانه به این مردم سربلند، از ملت عزیز و همیشه در صحنه استان یزد برای حضور باشکوه در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۱۱ اسفندماه به عنوان قهرمانان حقیقی این صحنه باشکوه، صمیمانه تجلیل نموده و صحت، سلامتی و توفیق روز افزون همگان را از درگاه حضرت دوست مسئلت می‌نماییم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار