بهره‌برداری از سی و هفتمین مرکز «پویاشهر» برای کودکان کار در پایتخت

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران از بهره برداری از سی و هفتمین مرکز پویاشهر در شهر تهران در هفته جاری خبر داد.

 احمد احمدی صدر، مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران  با بیان اینکه در شهر تهران ۳۶ مرکز «پویاشهر» با محوریت آموزش، استعدادیابی و توانمندسازی کودکان کار و خیابان راه اندازی شده است که با همکاری شهرداری منطقه ۲، سی و هفتمین مرکز «پویاشهر» نیز مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت، افزود: در حال حاضر در منطقه ۲، یک مرکز «پویاشهر» احداث شده است که با راه‌اندازی این مرکز در محدوده محله فرحزاد به عنوان یکی از محلات کم برخوردار از دو مرکز «پویاشهر» برخوردار خواهد بود.

وی ادامه داد: مراکز «پویاشهر» با همکاری سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی، شهرداری مناطق و سمن‌ها (تشکل‌های مردم نهاد) با محوریت کاهش آسیب‌های اجتماعی کودکان کار و خیابان و خروج آن‌ها از چرخه آسیب و همچنین توانمندسازی کودکان و خانواده‌های آن‌ها راه اندازی می‌شود.

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در نظر داریم در سایر مناطق شهر تهران که فاقد مرکز «پویاشهر» است و محلات کم برخوردار که کودکان کار و خیابان فعالیت دارند این مراکز راه اندازی شود تا برای همه این افراد آسیب دیده و در معرض آسیب در دسترس باشد.

منبع ایسنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار