احمد صادقی:

مردم؛ میهن، نظام و سرنوشتشان را دوست دارند

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای بار دیگر گوهر درخشان عزم و اراده ملی در برابر چشمان جهانیان را به جلوه درآورد.

احمد صادقی در دویست و نوزدهمین جلسه شورا و با اشاره به حضور پر شور مردم ایرن اسلامی در پای صندوق‌های رای گفت: مشارکت بیش از ۵۰ درصدی مردم در سراسر کشور در روز جمعه بار دیگر گوهر درخشان عزم و اراده ملی در برابر چشمان جهانیان را به جلوه در آورد و مشارکت گسترده و پر شور مردم در سراسر کشور و حضور مشتاقانه در مراکز رای گیری در همه جای کشور و از همه اقشار اجتماعی نشانه آشکار از استحکام پایه‌های مردم سالاری اسلامی و دلبستگی همگانی به این موهبت بزرگ پرودگار است و ایران و ایرانی را در آزمون میدان عمل سرافراز کرد. 

وی در ادامه افزود: پروپاگاندای دشمنان برای هزارمین بار شکست خورد. پیام حضور مردم در انتخابات همین یک جمله بود. وقتی تمامی ارکان را به کار می‌گیرند، تبلیغات می‌کنند تا مردم را ترغیب به نیامدن پای صندوق‌ها کنند، اما تیرشان به سنگ می‌خورد، چرا که مردم ما میهن، نظام و سرنوشتشان را دوست دارند. سپاس و صد سپاس از مردم خوب کشورمان.

صادقی اظهار کرد: مردم وظیفه خود را بار دیگر به نحو احسن انجام دادند و این بار نوبت نمایندگان منتخب و مسئولان فعلی است که قدر این حضور‌ها را بدانند و در جهت رفاه و آسایش این مردم عزیز بکوشند.

این عضو شورا افزود: وضعیت دشمنان و معاندان معلوم است، اما اینکه چرا عده‌ای از داخل بر طبل نا امیدی و دلسرد کردن مردم می‌نواختند جای سوال است. آیا رای ندادن به معنای روشن فکری است؟ در زمانه‌ای که آزادی بیان و پاسداشت حقوق بشر فریاد زده می‌شود و آزاد اندیشی به رخ کشیده می‌شود آیا رای ندادن یک عقب گرد بزرگ از آرمان‌های آزاد اندیشانه نیست؟ گرچه مردم پاسخی کوبنده به این قشر دادند و امیدواریم این عزیزان راه انابت در پیش گیرند.

صادقی در پایان خاطر نشان ساخت: مجلس شورای اسلامی تبلور اراده ملت بر سرنوشتشان است و نمایندگان و منتخبین باید بدانند که بار امانت سنگینی را به دوش می‌کشند و لذا امیدواریم از هیچ کوششی برای خدمت به ملت شریف ایران مضایقه نکنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۵۶ ۱۸ اسفند ۱۴۰۲
اما حقوق من بازنشسته لشکری به ده تومان هم نمی رسه که باید باهاش کرایه خانه بدم خرج پوشاک بدم خوراک بدم وو بله میهن خود دوست دارم اما تورم 60درصد شوخی نیست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۳ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲
بله ما هم میهن و هم هموطن و هم نظام مقدس جمهوری اسلامی را دوست داریم
آخرین اخبار