سردار پاکپور:

آمادگی سپاه در برابر تهدیدات بسیار مطلوب است

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: آمادگی کنونی یگان‌های نیروی زمینی سپاه از حیث تجهیزاتی و نیروی انسانی بسیار مطلوب است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایام نوروز از نقاط مرزی  شمال غرب ،جنوب غرب، غرب و جنوب شرق کشور بازدید کرد.

براساس این گزارش، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه فرماندهان قرارگاهای حمزه سیدالشهدا، نجف اشرف، عاشورا، کربلا و قدس  با حضور در مناطق مأموریتی قرارگاه های نیروی زمینی سپاه در مرزها، آخرین وضعیت مناطق و یگان‌های مختلف  مستقر در مرزهای کشور، آمادگی‌های رزمی و دفاعی پاسداران و مرزداران را از نزدیک ارزیابی کرد و در گفت و گو با آنها با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک سال نو به رزمندگان اسلام از هوشیاری، روحیه و انگیزه بالا و مجاهدت‌های شبانه‌روزی آنان در شرایط گوناگون جغرافیایی و آب و هوایی قدردانی کرد.

سردار پاکپور اظهار داشت: آمادگی کنونی یگان‌های نیروی زمینی سپاه از حیث تجهیزاتی و نیروی انسانی بسیار مطلوب است و رزمندگان  با هوشیاری در حال مرزبانی از کیان اسلام و انقلاب هستند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه خطاب به مرزداران گفت: امنیت مردم و کشور مرهون تلاش های شما عزیزان است.

وی افزود: در شرایطی که مردم شب، روز و سال و به ویژه روزهای عید را کنار خانواده و در نهایت آرامش و امنیت سپری می کنند، شما با از خودگذشتگی در برابر همه عوامل تهدیدکننده امنیت مردم در نقاط مرزی حضور دائمی دارید که ایفای این نقش و مسئولیت مهم و بزرگ بسیار ستودنی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.