بارش باران خسارتی در همدان نداشته است

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: در بارندگی‌های دیروزخوشبختانه تاکنون مورد خاصی که موجب خسارت و یا آسیب جدی باشد اعلام نشده است.

حمید پورحسینی گفت: با توجه به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای استان همدان از صبح چهارشنبه تا اواخر روز پنجشنبه و احتمال بارش باران و تگرگ و رعدوبرق در همه مناطق استان، روز سه‌شنبه هشدار وضعیت نارنجی هواشناسی به تمام دستگاه‌های مرتبط ابلاغ شد و به آنها اعلام آماده‌باش دادیم.

او با اشاره به آماده‌باش تمام دستگاه‌های امدادی و خدمات‌رسان استان گفت:با توجه به صدور هشدار سطح نارنجی توصیه می‌شود مردم از اتراق در کنار مسیل‌ها و رودخانه‌ها پرهیز کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان با بیان اینکه وضعیت نارنجی با بارندگی و رعدوبرق در استان پیش‌بینی شده است، گفت: با توجه به رعدوبرق توصیه می‌شود کوهنوردان و مردم از حضور در ارتفاعات اجتناب کنند ضمن اینکه با توجه به وزش باد از هر گونه پارک خودرو در مکان‌هایی که امکان سقوط اجسام وجود دارد، خودداری شود.

پورحسینی گفت: همه شهرستان‌های ما آمادگی کامل را دارند و ستاد مدیریت بحران با مسؤلیت فرمانداران آماده هستند که هر نوع مشکلی پیش بیاید پیگیری و رفع شود.

او گفت: در حال حاضر تردد در تمام محور‌های استان همدان روان و عادی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.