لابی شیطان برای فرار از انتقام ایران

در این خبر به تلاش‌های دیپلماتیک برای نجات رژیم‌صهیونیستی توسط حامیان اروپایی و آمریکا پرداخته‌ایم.

تقلای اروپا برای نجات «سگ هار منطقه» خود در حالی پرفشار ادامه دارد که مقامات جمهوری اسلامی ایران به صراحت از تنبیه رژیم‌صهیونیستی به‌عنوان پاسخ مشروع در قبال اقدام تروریستی اخیر این رژیم‌علیه کنسولگری ایران در سوریه سخن گفته‌اند، برخی کشور‌های منطقه‌ای و اروپایی به‌عنوان هم‌پیمانان رژیم‌صهیونیستی با برقراری ارتباط دیپلماتیک با ایران، تلاش می‌کنند در تصمیم‌سازی ایران دخالت کنند و ورق را به نفع رژیم‌کودک‌کش تغییر دهند درحالی که اگر این سطح از رایزنی با اسرائیل صورت گرفته بود تاکنون جنگ غزه به پایان می‌رسید.

رژیم‌صهیونیستی به خاک ایران تجاوز کرد؛ منازعه جدید با تل آویو از روز۱۳ فروردین وارد فاز جدیدی شد؛ روزی که روابط عمومی کل سپاه پاسداران اعلام کرد: «درپی شکست‌های ترمیم‌ناپذیر رژیم‌گرگ‌صفت صهیونیستی برابرمقاومت فلسطین و ایستادگی مردم غزه و سرشکستگی مقابل اراده پولادین رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی منطقه، هواپیما‌های این رژیم‌جعلی در جنایتی جدید ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق را مورد هدف حمله موشکی قرار داد که بر اثر این جنایت سرداران رشید مدافع حرم، سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی و سرتیپ پاسدار محمدهادی حاجی رحیمی از فرماندهان، پیشکسوتان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس و مستشاران نظامی ارشد ایران در سوریه و پنج نفر از افسران همراه آنان به فیض شهادت نائل آمدند. این موضوع در خطبه‌های نماز عید فطر رهبر انقلاب هم با واکنش مقتدرانه‌ای همراه شد؛ رهبر انقلاب با اشاره به حمله رژیم‌ددمنش به کنسولگری ایران دردمشق تاکید کردند: درعرف جهانی حمله به کنسولگری وسفارت هرکشور، حمله به خاک آن کشور محسوب می‌شود و رژیم‌سرتا پا خباثت صهیونیستی باید برای این جنایت تنبیه شود وخواهد شد. ایشان ملت ایران را داغدار شهیدان حمله رژیم‌صهیونیستی، شهیدان زاهدی و رحیمی وهمراهان‌شان، خواندند و افزودند: البته این عزیزان سال‌ها با مجاهدت در پی شهادت بودند و خداوند اجر زحمات آنها را داد وکامیاب‌شان کرد. بعد ازجنایت صهیونیستی، ایران رسما اعلام کرد که تنبیه سخت در انتظار رژیم‌خبیث خواهد بود. این اعلام رسمی موجب شدکه غربی‌ها برای جلوگیری ازپاسخ ایران که آن رانزدیک و قطعی می‌دانند به تکاپو بیفتند. 

شروع بازی 

روز پنجشنبه ۲۳ فروردین وزرای خارجه آلمان، انگلیس واسترالیا تلفنی با حسین امیرعبداللهیان گفتگو کردند و وزیر خارجه کشورمان هم جزئیات این مکالمه را توییت کرد و نوشت «در پاسخ به تماس‌های تلفنی وزرای خارجه آلمان، انگلیس و استرالیا ضمن تبادل‌نظر درخصوص برخی موضوعات دوجانبه، تأکید کردم وقتی رژیم‌صهیونیستی با نقض حقوق بین‌الملل و کنوانسیون‌های وین، مصونیت افرادواماکن دیپلماتیک را نقض می‌کند و شورای امنیت نیز قادر به صدور یک بیانیه در محکومیت حمله تروریستی به سفارت ایران در دمشق نیست، دفاع مشروع با هدف تنبیه متجاوز یک ضرورت است. وی گفته است: در ادامه به لزوم اعلام موضع صریح از سوی سه کشور مذکور (انگلیس، آلمان و استرالیا) در محکومیت این جنایت تروریستی اسرائیل تاکید و تصریح کردم که ایران به دنبال گسترش دامنه جنگ نیست، اما بازگشت امنیت پایدار در منطقه حساس غرب آسیا به مهار رهبران جنگ‌طلب و نامتعادل رژیم‌صهیونیستی و توقف پایدار جنایات جنگی این رژیم‌علیه غزه و کرانه باختری مرتبط است. ‏

رایزنی از واشنگتن

متیو (مت) میلر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در آستانه انتقام ایران از رژیم‌غاصب اسرائیل در حمله به کنسولگری خود در دمشق سوریه اعلام کرد آنتونی بلینکن، وزیر خارجه دولت آمریکا در حال رایزنی با شرکا و متحدان واشنگتن است تا با ایران برای عدم تشدید تنش گفتگو کنند. خبرنگاری درباره واکنش وزارت خارجه آمریکا درباره اظهارنظر نمایندگی ایران در سازمان ملل از او سؤال کرد که پاسخ داد: فکر می‌کنم این بهانه‌ای غیرموجه از سوی دولت ایران است. اگر آنها نمی‌خواهند این درگیری را گسترش دهند و نمی‌خواهند به اسرائیل حمله کنند، نیاز به اجازه هیچ‌کس یا سازمان ملل ندارند. آنها فقط باید تصمیم بگیرند که این کار را نکنند و این تصمیمی است که باید بگیرند. نمایندگی ایران در سازمان ملل روز پنجشنبه به وقت محلی اعلام کرده بود: اگر شورای امنیت سازمان ملل متحد تجاوز رژیم‌صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک ما در دمشق را محکوم کرده بود و متعاقبا عاملان آن را محاکمه می‌کرد، شاید ضرورتی برای مجازات این رژیم‌سرکش توسط ایران وجود نداشت. خبرنگار پرسید: آیا فکر می‌کنید اسرائیل می‌تواند به هر نمایندگی دیپلماتیک دیگری حمله کند، اگر ثابت شود واقعا (کنسولگری ایران در دمشق سوریه) مکان دیپلماتیک بوده، انتظار ندارید هیچ کشوری تلافی کند؟ میلر پاسخ داد: نمی‌خواهیم شاهدحمله به مراکز دیپلماتیک باشیم. ما باحمله به مراکزدیپلماتیک مخالفیم وهمچنان به ارزیابی وضعیت دقیق آن تأسیسات دردمشق ادامه می‌دهیم. 

موضع بازنده 

ازسوی دیگر سخنگوی کاخ سفید هم ادعا کردواشنگتن خواستار گسترش درگیری درمنطقه نیست وبه تهران اطلاع داده‌ایم نقشی در حمله به کنسولگری این کشور دردمشق سوریه نداشته‌ایم. سخنگوی دولت بایدن همچنین درپاسخ به پرسشی درباره احتمال عملیات مشترک آمریکا و شرکایش علیه ایران، گفت: «بدون این که وارد فرضیات شوم، ما موضع خودرابسیار واضح به ایران منتقل کردیم. شفاف گفته‌ایم که از امنیت اسرائیل پشتیبانی می‌کنیم. تغییری در موضع ما ایجاد نشده و وارد جزئیات عملیاتی نخواهم شد.»

تصمیم غرب برای رژیم‌نامتعادل 

هدف حداکثری تصمیم‌گیران غربی این است که ایران را از هرگونه اقدام علیه مواضع این رژیم‌منصرف کنند یا دست‌کم، سطح اقدام ایران را تقلیل دهند. برای مصداق این گزاره به این موارد توجه کنید‌: تکاپو‌های اخیر در فضای دیپلماتیک از سوی مقامات کشور‌های عربی واروپایی برای رایزنی با ایران، نشان‌دهنده این است که اراده ایران برای پاسخ مشروع به رژیم‌صهیونیستی قطعی است. ازسوی دیگر تلاش‌های دیپلماتیک هم‌پیمانان رژیم‌صهیونیستی برای منصرف کردن ایران، حاکی از این واقعیت است که رژیم‌صهیونیستی توان لازم برای مقابله با ایران را ندارد. در حقیقت، دست و پا زدن‌های اخیر محور غربی ـــ عربی برای نجات صهیونیست‌ها از ورود به یک بحران بزرگ‌تر است. کمااین‌که محور غربی ـــ عربی انتظار دارند با اقدام ایران برای پاسخگویی مشروع، معادلات در منطقه تغییر کند و نقطه عطفی برای تحولات آینده در منطقه شود. آنچه می‌توان از اتفاقات چند روز اخیر پس از اعلام تصمیم قطعی جمهوری اسلامی ایران برای تنبیه رژیم‌صهیونیستی پی برد، این واقعیت است که اراده ایران برای پاسخگویی مشروع به تجاوز رژیم‌صهیونیستی به کنسولگری ایران در سایه انفعال نهاد‌ها و سازمان‌های بین‌المللی برای توقف جنایات این رژیم، بی‌تردید باعث شکل گیری صحنه جدید در رخداد‌های پیش‌روی منطقه و آینده تحولات غزه به نفع مردم کشور مظلوم فلسطین خواهد شد. 

بحران از درون 

از سوی دیگر روزنامه صهیونیستی هاآرتص نوشته است: نباید گفت ولی چاره‌ای نیست، ما کاملا شکست خورده‌ایم. این روزنامه نوشت: اهداف جنگ محقق نمی‌شود، اسرا تحت فشار نظامی برنمی‌گردند، امنیت برنمی‌گردد و طرد و انزوای بین‌المللی از بین نمی‌رود. ما شکست خورده‌ایم و این واقعیت است. هاچای هوبرمن، روزنامه‌نگار و نویسنده صهیونیست در این باره گفت: جنگ تمام شد و زمان انتخابات است. اکنون که جنگ عملا بدون هیچ موفقیتی به پایان رسیده و به جنگ فرسایشی تبدیل شده در واقع دلیلی وجود ندارد ما برای جایگزین دموکراتیک این رهبری شکست خورده، تاریخ برگزاری انتخابات را تعیین نکنیم. به هرحال پاسخ ایران به اسرائیل قطعی خواهد بود و این ترس و نگرانی تا روز واقعه با اشغالگران همراه است. 

انتقاد ایران از موضع انگلیس در قبال تجاوزگری اسرائیل

در تماس تلفنی دیوید کامرون و حسین امیرعبداللهیان که به ابتکار طرف انگلیسی انجام شد درخصوص آخرین تحولات منطقه و مناسبات دو کشور بحث و تبادل نظر شد. امیرعبداللهیان درباره حمله هوایی رژیم‌اسرائیل به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق از بی‌عملی انگلیس در محکومیت این اقدام انتقاد کرد. وزیر خارجه کشورمان با تاکید بر ضرورت توقف فوری نسل‌کشی و جنایات جنگی در غزه و کرانه باختری به‌عنوان تنها راه مؤثر برای بازگشت آرامش به منطقه، افزود: تهران هیچ‌گاه به‌دنبال توسعه تنش در منطقه نبوده، اما در مقابل حمله تروریستی رژیم‌صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق و سکوت آمریکا و انگلیس به معنای تشویق نتانیاهو در تداوم جنگ افروزی و توسعه آن در منطقه است. وی افزود: ریشه بحران در دریای سرخ نیست، بلکه در نسل‌کشی در غزه است.

منبع: جام جم 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴۱
در انتظار بررسی: ۰
Germany
ناشناس
۰۵:۳۶ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
درودخدا بر اقای امیرعبداللهیان همه ایرانی ها رو سربلند فرمودید. خدا همیشه خیرتون بده. ممنون
Germany
ناشناس
۱۹:۲۴ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
هر گونه حمله مستقيم و گسترش رودرويي با اسرائيل هديه اي طلايي به نتانياهو امريكا غرب محمود عباس مجاهدين كرد هاي تجزيه طلب و كشورهاي عربي است و موجب نه تنها تحكيم قدرت نتانياهو ميشود بلكه مسئله غزه و فلسطين را خفه و به دست فراموشي ميسپارد. انوقت ميشود ايران و اسرائيل و بس. و غرب تاكتيك موثر موفق و برنده ايران هراسي را شادمانه پيش ميگيرد. نه اسرائيل نابود ميشود و نه غزه به جايي ميرسد. ولي هر گونه تخلل در امركشتيراني در خليج فارس به هر دليلي نه تنها غرب و امريكا رابه لرزه مياندازد بلكه منجر به سعود سرسام اور بهاي نفت خواهد شد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۴۶ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
مسئولان باید فکر کرده و حساب شده عمل کنند و کاری انجام دهند که ایران بطور مستقیم وارد جنگ نشود و از مستشاران خود مثل حزب اله لبنان و یمن که این همه هزینه برای آنها کرده است استفاده کند و از طریق آنها و نه مستقیم حملات سهمگین و ویران کننده انجام دهد و با توجه به تسلیحات جدید اسرائیل که بخواهد به ایران حمله کند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۱ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
بعضیا یجوری کامنت میزارن انگار اسرائیلی هستن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۷ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
سران ایران فقط شعار می دهند و جرات حمله به اسرائیل را ندارند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۸ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
یه قصه ای بگید مردم باور کنند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۴ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
تو مردم نیستی. تو از،طرف خودت حرف بزن و نظر خودت را بگو.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۰ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
تو مگر جزء مردم ایران هستی؟
Iran (Islamic Republic of)
حسینی
۱۲:۳۷ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
46 سال است که زیر هر نوع فشار قرار گرفته ایم چه سیاسی چه اقتصادی و... اما دلمان خوش بوده ک کشوری مستقل هستیم ن زیر پرچم بلوک غرب رفته و ن شرق.از مقامات نظامی و سیاسی مان گرفته تا مردم بیگناه را چه در داخل و چه در خارج مثل آب خوردن ترور می‌کنند و فقط در جواب می‌گوییم که حمله بذدلانه و کور دشمن.!حرامی ها حتی به کنسولگری مان هم حمله کرده اند.۸ سال با دست خالی اما با ایمان راستین جلوی دشمن ایستادیم حالا که توان پاسخ دادن فراهم است باید پاسخ داد ن بیانیه.
از شما سران کشور تقاضا مندم که پاسخی دهید ک دیگر جوانان مان ترس ترور و ... را نداشته باشند.
به مردم نشان دهید که خون شهدایشان پایمال نمیشود
از پارس کردن و چنگ و دندان نشان دادن وحوش منطقه هم نهراسید که خدا یاری گر مظلومان است
Iran (Islamic Republic of)
فرزند چهارم که کپن نداشت
۱۴:۴۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
به دشمن مکار توی روز روشن وقتی آماده حمله هست حمله نمی‌کنند، بهش شبیخون می‌زنند.
Germany
ناشناس
۰۵:۳۹ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
دیدی صبوری چنین عالی نتیجه میده! برعکس عجله کار شیطونه. سران سپاه بزرگوار و سران ارتش بزرگوار همیشه مدیر و مدبر و خردمند و شجاع هستند این دوشیران ایران رو هرگز دست کم نگیر.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۳۴ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
دو بی عرضه در مصاف هم !!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
ایران رو از لحاظ بی عرضگی کاملا موافقم ولی آمریکا و اسرائیل خیر .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۰ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
آمریکا و اسقاطیل رو از لحاظ بی عرضگی کاملا موافقم ولی ایران خیر .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
خدا رو شکر که شما بی عرضه ها رو به جنگ نمی فرستند،بی غیرتی تا این حد؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۱ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
کاسه لیس صیهونیست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۵۸ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
بدون شلیک 1 گلوله اقتصاد و بورس رو نابود کردن کی پیروز شده؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۶ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
انتقام پیشکش
شما اگر تونستید دیه این ۷ شهید با غرامت ساختمون رو از اسراییل بگیرید من خودمو وسط میدون آزادی دار میزنم اونقدر که به بی عرضه گی شما ایمان دارم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۱ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
حرف حق
Iran (Islamic Republic of)
فرزند چهارم که کپن نداشت
۱۴:۵۲ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
میدونی چرا امثال تو به حکومت میگن بیعرضه ؟
ما میدونیم در صورت درگیری با دشمن خارجی شماها به خودتون نیازمند تعویض شلوار میشید ، و اونوقته که مثل همین الان که در شرایط اضطراری التماس میکنید مذاکره کنید نه جنگ
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۰۶ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
داداش چرا گناه کبیره ما نیرو زیاد می‌خواهیم بهتره در راه وطن جان بدی
Germany
ناشناس
۰۵:۴۴ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
بهتر نیست بری تیمارستان درمان بشی ؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۰ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
میدونی دلیلش چیه ؟ چون به بی عرضه های وطنی مثل شما دلخوش نیستیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۵ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
نتانیاهو بی خرد ترین و خود خواه ترین نخست وزریر رژیم صهیونیستی است به طوری که حاضر است تمام صهیونیستها را فدای منافع شخصی خود کند .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
شما برو یه کم مطالعه داشته باش .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۸ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
همه این صهیونیست ها سر و ته یک کرباسند ، خداوند عقل و شعور را از همه آنها گرفته ، عقل انسان را به سوی یک زندگی شرافتمندانه ، انسانی و اخلاقی می کشاند این موجودات کثیف کدامیک از این معیارها را دارند؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۲۸ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
یکعده همصدا شده اند با دشمنان ایران شعار جنگ میدن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
ایران اگر اینبار پاسخ قاطع ندهد و از خط و نشانهای اروپا و آمریکا بترسد دیگر هیچوقت نباید انتظار داشت سیاسیون و مسئولین ارشد نظامی و دانشمندان ما که از سرمایه های مملکتند حتی یک لحظه در امان باشند .امیدواریم بر سر خون شهدایمان معامله سیاسی صورت نگیرد. پاسخهای قبلی بر زمین مانده وادامه آن به زیان اقتدار کشور است .اقدام هماهنگ شده با اروپا و آمریکا برای اقناع اذهان ملت اینبار به درد نمی خورد و باعث بی اعتمادی جدی به توان نظامی کشور خواهد شد . پس بهتر است حساب شده و با قدرت انتقام جدی گرفت. انشاا... شاهد نابودی اسرائیل باشیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۱ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
باید کسانی تصمیم بگیرند که هم دلسوز واقعی کشور و ملت هستند و هم بر اوضاع آشنا و از مسائل پشت پرده تا حدود زیادی آگاهند و تحلیل درستی از شرایط دارند و شجاعت لازم را برای دفاع از مصالح و منافع کشور عزیزمان را دارند که در رأس همه مقام معظم رهبری هستند و ما نباید نه جلوتر از ایشان حرکت کنیم و نه از ایشان عقب بمانیم و هر دستوری بفرمایند جان بر کف اجرا خواهیم کرد .
Germany
ناشناس
۱۰:۱۶ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
امريكا اسرائيل هنرمندانه اگاهانه و با ذكاوت تمام با استفاده حداكثري از تاكتيك قوي و برنده ايران هراسي موفق شده اند مسئله فلسطين را به حماس و با چسباندن حماس حزب الله به ايران قضيه فلسطين و اينهمه كشتار جنايت را كنار زده و ايران را تهديد بزرگ و اصلي منطقه علم كنند. نتانياهو هم شادمانه و با هوشياري خاص هميشگي اش بعد از حمله كنسولگري موفق شد به ارزوي هميشگي اش در كشاندن ايران به رويارويي و خفه كردن مسئله فلسطين و جلوه ايران بعنوان تهديد خطرناك و اصلي و نجات خود برسد. محمود عباس وكشور هاي عربي هم كه دل خوشي از ايران نداشته و ندارند شادمانه منتظر اين رويارويي هستند. رسانه هاي غربي هم هنرمندانه ايران را غول و ابر قدرت نظامي خطرناك جلوه داده و بدين وسيله به تشويق و كشاندن ايران به درگيريو اهميت سركوب ايران كمك ميكنند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۲ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
همه رو هم بدن و جبران کنن تا نزنیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۵۲ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
اینهمه شعار و تهدید به انتقام بدون ذره ای عمل.حمله مستقیم یعنی شروع جنگ.
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
Mohieddin
۰۹:۳۲ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
شیطان که در کار شیطانی خود است ، آنهایی که گول شیطان راظاهرآ و دائمی می خورند و یا بر سبیل شیطان هستند در واقع بر مرکب و خر شیطان سوارند . آقای بظاهر هیچ کاره و دارو دست ایشان در کار میدان دادن به آمریکا ید طولایی دارند . بدبخت مردم شریف ایران که گیر جیب بر ها و دزدان و غارتگران بیت مال و شرف ایرانی به دام گرفتار آمده اند . خداوندا فرج عزیزات را نزدبگ کن ، خسته شدیم . الهی آمین یا رب العالمین .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۱۴ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
این حرفا همش توخالیه و پوچ و شعاره
هیچ اتفاقی از جانب ایران نخواهد افتاد و فقط این وسط اجناس و قیمت ها بخاطر هیجانات کاذب بالا میره و مردم ضرر میکنن
Iran (Islamic Republic of)
محسن
۱۰:۲۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
مرگ بر امثال شما ها خائن های وطن فروش کیف
Iran (Islamic Republic of)
م
۰۹:۰۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
نه خبری از انتقام هست و نه مذاکره فقط این مردم ایران هستند که دارند قربانی برای هیچ می شوند و زندگی مردم فدای توهمات شده.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۶ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
جناب م !
تو در توهم هستی.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۵ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
ایناکه تو اغتشاشات بدشون نمی آمد ایران را به جنگ بکشانند!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۵ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
ایناکه تو اغتشاشات بدشون نمی آمد ایران را به جنگ بکشانند!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۴ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
ایناکه تو اغتشاشات بدشون نمی آمد ایران را به جنگ بکشانند!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۵۵ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
آخه وحشی گری تا چه حد حتی توقف نسل کشی در غزه را هم که تهران جهت احتمال برخورد شدید با اسرائیل را در گرو آتش پس دیده را هم قبول نداره و این خود دلیل بر پاسخ صد درصدی ایران از برخورد با این سگ هار باید باشد
فقط وفقط پاسخ کمر شکن
آخرین اخبار