قزل‌سفلی:

روابط عمومی‌ها افسران جبهه آگاهی بخش هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس از روابط عمومی‌ها به عنوان سفیران امید یاد کرد و خواستار مشارکت بیشتر آن‌ها در حوزه تحقق شعار سال و اطلاع رسانی مطلوب شد.

اسماعیل قزل سفلی در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان، گفت: در دنیای جنگ نرم رسانه‌ای بسر می‌بریم و روابط عمومی‌ها به عنوان افسران جبهه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی، نقش ارزنده‌ای ایفا می‌کنند.

او خواستار بهره مندی بیشتر روابط عمومی‌ها از ظرفیت‌های رسانه‌ای استان فارس شد و اظهار داشت: فعالیت در عرصه روابط عمومی مقدس است و در تحقق شعار سال نقش ویژه‌ای دارند.

معاون استاندار فارس از روابط عمومی‌ها به عنوان سفیران امید یاد کرد و بیان داشت: امروز برخی از خدمات دولت در حوزه اطلاع رسانی مغفول مانده که باید با خلاقیت و نوآوری به بیان آن‌ها پرداخت.

او با اشاره به این موضوع که عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری همواره راهگشا است، خاطرنشان کرد: تحقق شعار سال در پرتو بسیج همت ها، بسیج سرمایه‌ها و بسیج ابتکارات میسر می‌شود و رسالت روابط عمومی‌ها در حوزه بسیج ابتکارات سنگین‌تر از همیشه است.

قزل سفلی در بخش دیگری از سخنانش افزود: فرهنگ کار و تلاش باید در میان مردم بیش از گذشته تبیین شود و با توانمندسازی جامعه می‌توان در راستای باروری استعدادها، افزایش بهره وری و بدرقه فقر و محرومیت در جامعه گام برداشت.

به گفته این مقام مسئول، روابط عمومی‌ها پیشانی خدمت رسانی دستگاه‌ها به مردم هستند و از آن‌ها انتظار می‌رود بستر نیکوکاری را در جامعه تقویت ساخته و حلقه وصلی میان خیران و نیازمندان باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با تاکید بر این موضوع که شان مسئولان همانا خدمت رسانی به مردم است، اظهار داشت: در فرمایشات و عملکرد مقام معظم رهبری همواره توجه ویژه‌ای به مولفه‌های جهاد تبیین می‌شود و از روابط عمومی‌ها انتظار است تا به مطالبات جامعه توجه بیشتری کنند و بازتاب سخنان مردمی را در رسانه‌ها منتشر کنند.

قزل سفلی افزود: مسئولیت روابط عمومی‌ها صرفا روایتگری اخبار نیست؛ بلکه باید کمیت و کیفیت اخبار در رسانه‌های مختلف مورد سنجش قرار گیرد و از تجارب اهل رسانه در این حوزه استفاده شود تا مقبولیت بیشتری در متن جامعه داشته باشد.

او خاطرنشان کرد: تولید محتوا در بخش‌های مختلف رسانه‌ای از مسئولیت‌های دیگر روابط عمومی‌ها است که باید مورد توجه قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در ادامه افزود: امروز فقط با رژیم صهیونیستی و آمریکا به عنوان دشمن روبرو نیستیم؛ بلکه فقر و محرومیت هم در برابر ملت ما قرار گرفته و همه وظیفه داریم برای مقابله با این چالش تلاش و مجاهدت کنیم. 

قزل سفلی در بخش پایانی سخنانش اظهار داشت: تمامی کار‌های بزرگی که در دستگاه‌های اجرایی صورت می‌گیرد باید پیوست رسانه‌ای مطلوبی داشته باشد و همه مدیران موظفند خدمات دستگاه‌ها را در قالب‌های هنر و رسانه به مردم ارائه کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: روابط عمومی‌ها باید ارتباط مناسب میان افرادی که علاقه‌مند به کار‌های خیر هستند و افرادی که از کار‌های خیر بهره مند می‌شوند برقرار کنند؛ حلقه وصل بودن نعمت الهی است که خداوند به روابط عمومی‌ها ارزیابی فرموده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.