بهره‌مندی ۹ میلیون مسافر از خدمات بشردوستانه هلال‌احمر

رئیس سازمان جوانان هلال احمر از ارائه خدمات ایمنی و سلامت به ۹ میلیون مسافر، تا تاریخ ۲۰ فروردین، خبر داد.

حجت الاسلام حسینی المدنی رئیس سازمان جوانان هلال احمر از ارائه خدمات ایمنی و سلامت در بیست و چهارمین دوره طرح ملی فاخر، به ۹ میلیون مسافر، تا تاریخ ۲۰ فروردین، خبر داد.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: از این تعداد ۴ میلیون و ۸۷۹ هزار و ۲۵۶ نفر با مراجعه به پست‌های ثابت و ایستگاه‌های ایمنی و سلامت سازمان جوانان هلال احمر از خدمات پایش و کنترل فشار خون، اطلاع رسانی در زمینه نقاط حادثه خیز و آسیب پذیر و راهنمایی مسافران به نقاط ایمن فرهنگی، سیاحتی، تفریحی، ساحلی و عمومی‌بهره‌مند شدند.

المدنی بهره‌مندان از خدمات و مهارت‌های ایمنی و امداد و کمک‌های اولیه اکیپ‌های سیار سحاب (سفیران حمایت‌های امدادی و بشردوستانه) را یک میلیون و ۵۶۸ هزار و ۴۵۴ نفر عنوان کرد.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با بیان اینکه در اجرای طرح خدمات بشردوستانه نوروزی هلال احمر ۹۶۴ هزار و ۲۱۹ نفر به پویش بهرفت (نکات ترافیکی، ایمنی و امدادی، خدمات فرهنگی) پیوستند، افزود: یک میلیون و ۱۵۰ هزار و ۲۸۱ کودک نیز از خدمات فضای دوستدار کودک، استفاده کردند.

وی همچنین تعداد مراجعان به خیمه‌های نماز و غرفه فرهنگی را ۴۲۹ هزار و ۷۴۵ نفر عنوان کرد و افزود: ۷۵ هزار و ۹۹۰ نفر از اعضای داوطلب هلال احمر در طرح نوروزی سازمان جوانان هلال احمر برای خدمت به مسافران مشارکت داشتند.

منبع:  سازمان جوانان هلال احمر

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار