واگذاری اعتبارات تبصره ۱۸ در لرستان مرتبط با حوزه تولید نیست

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: واگذاری اعتبارات تبصره ۱۸ متناسب با سازمان‌های مرتبط با تولید نیست و باید مراقب بود که این اعتبارات به انحراف نرود.

سردار نعمت‌الله باقری، اظهار داشت: شعار امسال نیز با شعارهای سال قبل مقام معظم رهبری یک پیوستگی دارد که اگر ما از همان ابتدا در حوزه‌های مختلف آن را محقق می‌ساختیم، امروز با مشکلات کمتری مواجه بودیم.

وی با اشاره به اینکه شاه‌کلید اصلی برای تحقق شعار امسال مردم هستند، بیان کرد: از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون مردم با حضور همیشگی خود در صحنه، موفقیت‌های بی‌شماری را رقم زده‌اند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با تأکید بر مردمی‌کردن اقتصاد، بیان کرد: بخشی این مهم همچون تکیه بر تولید در فرمان اقتصاد مقاومتی رهبری نشان داده شد.

سردار باقری با تأکید بر استفاده از ظرفیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در لرستان، گفت: بازگویی و بازنشر الگوهای موفق و همچنین تقویت آموزش‌های مهارتی تحقق شعار سال بسیار مؤثر هستند.

وی با اشاره به اینکه مهارت‌آموزی متناسب با بازار کار استان نیست، افزود: واگذاری اعتبارات تبصره ۱۸ متناسب با سازمان‌های مرتبط با تولید نیست و باید مراقب بود که این اعتبارات به انحراف نرود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان از حمایت از ایده‌های جهش تولید و نقش مشارکت مردم خبر داد و گفت: مقرر شد طی یک ماه این ایده‌ها شناسایی و از آن‌ها حمایت شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.