باران ارتفاعات کرمان را سیراب می کند

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان گفت: برای امروز و فردا درارتفاعات مناطق جنوبی بارش باران پیش بینی می‌شود.

مریم سلاجقه با اعلام اینکه هم اکنون آسمان استان کرمان صاف تاکمی ابریست، گفت: برای امروز در ارتفاعات جنوبی استان افزایش ابر و بارش‌های خیلی ضعیفی دور از انتظار نیست.

وی افزود: برای مناطق جنوبی استان نیز وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می‌شود که کاهش دید را به صورت لحظه‌ای در این مناطق داریم.

سلاجقه بیان کرد :همچنین از روز دوشنبه تا صبح چهارشنبه با فعالیت سامانه بارشی در سطح استان مناطقی ازجنوب، مرکز و جنوب غربی استان را در برمی گیرد.

وی گفت:عمده بارش‌ها برای روز سه شنبه است که احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها در مناطق جنوبی استان و آبگرفتگی معابر دور از انتظار نیست.

 کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امشب نیز خطر سرمازدگی برای محصولات باغی در مناطق کوهستانی و سردسیر برای مناطق شمال و غرب استان دور از انتظار نیست لذاکشاورزان تمهیدات لازم را جهت سرمازدگی بیندیشند.
سلاجقه افزود: همچنین برای روز سه شنبه وزش باد نسبتا شدید برای مناطق شرقی استان پیش بینی می‌شود. 

وی گفت: کهنوج در ۲۴ ساعت گذشته با دمای ۳۳ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین و لاله زار با دمای یک درجه سانتیگراد خنک‌ترین مناطق استان کرمان به ثبت رسیده اند.
 
سلاجقه حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۷ درجه سانتیگراد اعلام و بیان کرد : امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۲۲ درجه سانتیگراد می‌رسد.

برچسب ها: هواشناسی ، آبگرفتگی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار