خیران فارس ۱۳۶ تفاهم نامه به ارزش ۵۴۳ میلیارد تومان منعقد کردند

با همت خیرین عرصه سلامت استان فارس و با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه ۱۳۶ تفاهم نامه به ارزش ۵۴۳ میلیارد تومان در یک‌سال اخیر در مجمع خیرین تامین سلامت فارس منعقد شد.

علی اکبر رامجری در جمع خبرنگاران با اشاره به گستردگی فعالیت خیرین در استان فارس بخصوص در مناطق کم‌برخوردار، گفت: در استان فارس خیرین با دیدگاه نیک اندیشانه و آینده‌نگر، در ابعاد مختلفی همچون حمایت، ساخت، تجهیز و تکمیل مراکز حوزه سلامت فعال بوده‌اند و دستاورد‌های تاثیرگذار و شگرفی در زمینه‌های مختلف از جمله امور بهداشتی، درمانی داشته‌اند.

مدیر عامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس افزود: خیرین همواره با مشاوره کارشناسان مجمع خیرین در شیراز و شهرستان‌ها از بستر‌های مناسب انجام کار‌های خیر در حوزه سلامت مطلع می‌شوند و با توجه به خلاء‌های موجود، کاری همسو با نیتشان انتخاب و اجرا می‌کنند. 

او با اشاره به آمار عملکرد موفق خیرین گفت: طی یک سال اخیر ۳۶ تفاهمنامه در شیراز و ۱۰۰ تفاهم‌نامه در دفاتر شهرستان‌های استان منعقد شده، این تفاهمنامه‌ها شامل ۲۱ مورد اهدای ملک، اجرای ۳۶ طرح عمرانی، ۶۶ مورد اهدای تجهیزات، اهدای ۳ دستگاه آمبولانس و ۱۰ نوع اقدام حمایتی بوده است. 

رامجردی افزود: علاوه بر این فعالیت‌ها ۵۸۰۰ بیمار نیازمند با اهدای وام قرض الحسنه، کمک بلاعوض، معرفی به مراکز درمانی و اسکان همراهان بیمار با اعتباری بیش از دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان حمایت شده‌اند. 

او با موفق برشمردن کار‌های خیرین از افتتاح بزرگترین مرکز شیمی درمانی جنوب کشور مرکز آنکولوژی مهر به عنوان شاخص‌ترین کار خیرین در سال گذشته یاد کرد و گفت: امسال نیز بزرگترین اقامتگاه همراه بیمار جنوب کشور که با همت خیرین ساخته شده به بهره‌برداری خواهد رسید. 

خیرین و مردم استان فارس می‌توانند برای پیوستن به خیل نیک اندیشان عرصه سلامت فارس و مشارکت در کار‌های خیر حوزه سلامت با کارشناسان مجمع خیرین تامین سلامت با شماره‌ی ۰۷۱۳۲۳۵۹۲۰۰ تماس حاصل کرده و از فضا و فرصت‌های کار‌های خیر اطلاع کسب کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار