امام جمعه زرند:

دنیا، پیام قدرت ایران را دریافت کرد

حجت الاسلام شجاعی با اشاره به تبریک عملیات موفقیت آمیز سپاه، گفت: این عملیات، تنها یک ضرب شصت بود؛ اما‌دنیا پیام قدرت ایران را دریافت کرد.

حجت الاسلام شجاعی در حاشیه نشست شورای تامین شهرستان با تبریک عملیات موفقیت آمیز سپاه پاسداران در حمله به رژیم صهیونیستی و نابودی بخش‌های مهمی از تاسیسات نظامی به محضر رهبر فرزانه انقلاب و مردم ایران، آن را بخشی از نمایش قدرت نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران و بویژه سپاه پاسداران عنوان کرد.

 وی گفت: این عملیات از جنبه‌های متعددی قابل تجزیه و بررسی است و علاوه بر خسارت‌های ویرانگری که به این رژیم کودک کش تحمیل شد، قطعا پیامی آشکار به تمام دشمنان این انقلاب و نظام و نیز مهره‌های سوخته آنان در داخل کشور است و یقین دارم که کشور‌های متخاصم به خصوص آمریکا و هم‌پیمانانش در سراسر جهان، پیام قدرت و توانمندی ایران اسلامی را دریافتند؛ البته این عملیات، تنها یک ضرب شصت بود؛ اما‌دنیا پیام قدرت ایران را دریافت کرد.

امام جمعه زرند به خوشحالی مردم در داخل کشور و در بسیاری از کشور‌های منطقه پس از عملیات صادق الوعد اشاره کرد و آن را بزرگ‌ترین پشتوانه نظام دانست و افزود: مردم بیدار و هوشیار ایران که سوابق ایستادگی در تمام جنگ‌های نظامی، اقتصادی، فرهنگی و... را در طول دوران انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در کارنامه دارند از این عملیات، احساس قدرت کردند و آن را غرورملی می‌دانند؛ چرا که ایرانیان نسبت به خاک کشور و ارزش‌های انقلاب اسلامی همواره دغدغه و حساسیت دارند و نشان داده اند که همواره آماده به کار هستند.

وی افزود: در داخل کشور از مدت‌ها قبل برخی جریانات سعی کردند تا خوراک مسمومی به ذهن مردم مبنی بر ضعف ایران تزریق کنند و به لطف خدا، بساط این عناصر خودفروخته و وطن فروش هم متزلزل شده و به یاری خدا به کلی از جامعه ایران جمع خواهد شد.

حجت الاسلام شجاعی با قدردانی از مجاهدت‌های سپاهیان اسلام افزود: برادران ما در دفاع از کشور و جان شهروندان ایرانی، همیشه مهیای فداکاری بوده و هستند و اکنون که مظهر عینی آن را در سطح میدان نظامی دیدیم، جا دارد که در عرصه فرهنگی نیز، شاهد مشارکت مردم برای مقابله با جلوه‌های ضد انقلابی و ضد ایرانی باشیم.  

حجت الاسلام شجاعی در ادامه به جنگ نرم دشمنان نیز اشاره کرد و افزود: کار دشمنان این است که حتی در مرحله نابودی شان، با ابزار رسانه خود را قدرتمند نشان دهند و با اخبار دروغ و منفی نسبت به ایجاد مانع برای حرکت رو به رشد انقلاب اسلامی اقدام  کنند و می‌طلبد که هم مردم و هم رسانه‌ها با هوشیاری، دست دشمن را در میدان فرهنگی و رسانه‌ای بخوانند و همچون سربازان جان برکف سپاه، با صلابت به میدان بیایند و نسبت به جهاد تبیین بیش از پیش گام بردارند.

وی از موضوع حجاب و عفاف به عنوان سپر پولادین مردم در مواجه با جنگ فرهنگی نام برد و تصریح کرد: در این نبرد فرهنگی نیز پیروزی از آن ملت مسلمان مومن و انقلابی ایران است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار