تمهیدات مسئولان استان یزد برای شرایط آب وهوایی پیش رو

جانشین ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان یزد گفت: تمهیدات لازم برای شرایط آب وهوایی پیش رو در استان یزد سنجیده شده است.

ابوالحسینی جانشین ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان یزد گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر شرایط ناپایدار جوی در استان ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان تشکیل جلسه داد.

وی افزود: تمهیدات لازم برای شرایط آب وهوایی پیش رو در استان یزد سنجیده و مقرر شده تا با آماده باش عوامل و ماشین آلات شاهد کمترین خسارتی در استان باشیم.

ابوالحسینی با اشاره به اینکه طبق اعلام هواشناسی از روز چهارشنبه بارش‌هایی را خواهیم داشت، مهمترین مصوبات این نشست را بدین شرح اعلام کرد:حضور همه عوامل اجرایی و خدماتی در بازه زمانی بارش‌ها در محل کار، آماده باش دستگاه‌ها و ماشین آلات عضو ستاد برای خدمات دهی به شهروندان، آموزش عمومی و اطلاع رسانی توسط صداوسیما، اطلاع رسانی به مردم پیرامون گذاشتن کیسه‌های شنی برای جلوگیری از نفوذ رواناب به کرسی‌های ساختمان ومانع نفوذ آب به منازل شوند. 

وی ابراز امیدواری کرد: با اندیشیدن تدابیر لازم شاهد کمترین بروز مشکل دراین بارندگی‌ها باشیم و آب حاصل از بارندگی برای تغذیه سفره‌های آب استفاده شود. 

هواشناسی استان یزد برای روز‌های آینده هشدار سطح نارنجی صادر کرده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار