امروز با حضور رئیس جمهورصورت گرفت؛

تحویل کلید ۳۳ هزار و۸۰۰ واحد مسکونی به محرومان

معاون بنیاد مسکن گفت: امروز با حضور رئیس جمهور بیش از ۳۳ هزار و۸۰۰ واحد مسکن که در قالب تفاهم نامه با کمیته امداد ساخته شده به بهره‌برداری می‌رسد

مجید جودی معاون بازسازی بنیاد مسکن در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه در شواری عالی مسکن تفاهم نامه همکاری  با کمیته امداد برای ساخت ۷۰ هزار واحد مسکن روستایی منعقد شده بود که با توجه به همکاری مردم و تامین مالی خوشبختانه تا به امروز  ۳۳ هزارو ۸۶۳ واحد مسکن محرومان در قالب اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می‌رسد.

به گفته وی این ۳۴ هزار واحد با مشارکت آورده مردم و با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و بسیج سازندگی ساخته و امروز به بهره برداری می‌رسد.

او می‌گوید: امیدواریم امروز با همکاری دستگاه‌ها بتوانیم این پروژه‌های حمایتی را ساخته و به متقاضیان تحویل دهیم.

او اظهار کرد: هدف گذاری ما ساخت و اجرای ۷۰ هزار پروژه برای متقاضیان و محرومان کشور بوده که در سال ۱۴۰۱، ۲۳ هزار واحد و امسال هم ۳۴ هزار واحد ساخته و به بهره برداری می‌رسد و امیدواریم مابقی پروژه‌های باقی مانده هم تا پایان سال ساخته شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۳۶ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
بسم الله. سلام . چرا خانه کپسولی نمی‌سازند . به خدا به قرآن قیمت اجاره کردن خانه خیلی گران است. این انصاف نیست . من که کارگر بازنشسته ام جلوی خانواده هزار بار از شرمندگی بمیرم
آخرین اخبار