هشدار برای ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن در خاک های دارای مشکل

مقام مسئول در وزارت راه وشهرسازی گفت: خاک تمامی پروژه های نهضت ملی مسکن به صورت کامل توسط مهندسان آزمایشگاه خاک بررسی و درصورت داشتن مشکل ارجاع داده می شود.

مجید کیانپور رئیس آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک کشور  با بیان اینکه کیفیت خاک پروژه‌های نهضت ملی مسکن به طور قطع در تمامی شهرها و استان های کشور بررسی می شود افزود: در پروژه‌های عمرانی که به آزمایشگاه مکانیک ارجاع می‌شود مشاور این پروژه‌ها، مواردی را به ما ارجاع داده و شرح خدمات مهندسی برای آن طرح تعریف می‌شود؛ ما هم شرایط خاک پروژه را به کارفرما اطلاع می‌دهیم.

وی با بیان اینکه  در برخی استان‌ها بررسی خاک پروژه‌های ساخت مسکن در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن، به آزمایشگاه مکانیک خاک ارجاع شده است گفت:  در این استان‌ها، تیم‌های کارشناسی ما بر اساس پروژه‌های فنی اقدام به ارائه خدمات می‌کنند.

او گفت: امسال شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با تلاش جهادی که دارد تنوع ارائه خدمات خود را برای ارتقا کیفیت پروژه‌ای عمرانی در کشور افزایش خواهد داد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر این شرکت ۶۹۰ نوع آزمایش کنترل کیفیت را در سراسر کشور ارائه می‌دهد، تصریح‌کرد: با توجه به اینکه شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یک شرکت دانش بنیان و مردم پایه بوده و با بهره‌گیری از تجهیزات منحصر به‌ فرد در کشور خدمات خود را همگام با پیشرفت تکنولوژی در دنیا ارائه می‌کند، تنوع آزمایش‌های خود را برای حضور قوی در بازارهای جدید به ۷۵۰ نوع خدمت افزایش خواهد داد.

مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با تشکر از همه مدیران و همکاران در سراسر کشور گفت: طی سال گذشته توفیقات زیادی در بخش‌های مختلف نصیب شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک شد و موفق شدیم سال بسیار خوبی را پشت‌سر بگذاریم و تمامی برنامه‌های درآمدزایی محقق و در زمینه ارتقا رفاه همکاران و همچنین انجام به‌موقع تکالیف قانونی در سراسر کشور موفق عمل کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۳۴ ۲۷ فروردين ۱۴۰۳
بسم الله. سلام . چرا خانه کپسولی نمی‌سازند . به خدا به قرآن قیمت اجاره کردن خانه خیلی گران است. این انصاف نیست . من که کارگر بازنشسته ام جلوی خانواده هزار بار از شرمندگی بمیرم
آخرین اخبار