واگذاری ۳هزارو ۳۵۵ واحد مسکن به مددجویان کمیته امداد استان کرمان

آیین واگذاری ۳هزارو ۳۵۵ واحد مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان به نمایندگی کل استان در شهرستان بردسیر برگزار شد.

همزمان با سراسر کشور آیین واگذاری ۳هزار و۳۵۵ واحد مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان با رتبه دوم در سطح کشور و در شهرستان بردسیر برگزار شد. 

ناصر عسکری نژاد مدیر کل کمیته امداد استان کرمان در حاشیه شانزدهمین جلسه شورای عالی مسکن و آیین واگذاری ۳۳ هزار و ۸۶۳ واحد مسکن مددجویان سراسر کشور و همزمان افتتاح ۳ هزار و۳۵۵ واحد مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان که با حضور بیگ زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان،مدیر کل راه و شهرسازی استان، بسیج سازندگی و جمعی از مسئولان این شهرستان از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و رئیس کمیته امدادو جمعی از مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد، با بیان اینکه کمیته امداد در راستای رفع نیاز و توانمندی مددجویان طیف گسترده‌ای از خدمات را طراحی و متناسب با نیاز آنها خدمات مختلفی ارائه می‌کند، گفت: باتوجه به اینکه موضوع مسکن یکی از نیاز‌های اولیه و اساسی خانواده‌هاست، تامین مسکن مددجویان یکی از اولویت‌های مهم این نهاد است.

وی با اشاره به افتتاح ۳ هزار و۳۳۵ واحد مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان افزود: این واحد‌های مسکونی با زیربنای هر واحد بطور متوسط ۵۰ مترمربع احداث شده اند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان تصریح کرد: ساخت واحد‌های مسکونی مددجویان در استان کرمان در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال ۱۴۰۱، ۱۵۸ درصد رشد داشته است. 

وی افزود: برای ساخت ۳ هزارو۳۳۵ واحد مسکونی با اعتبار تقریبی هزارو۱۰۷ میلیارد تومان از محل اعتبارات کمیته امداد ومنابع بانکی و آورده مددجویان و خیرین هزینه و با همکاری بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، بنیاد مستضعفان و بسیج سازندگی و سپاه و بانک‌های عامل احداث و این اتفاق میمون در استان رقم خورد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار