استقرار دستگاه‌ها و ادوات برای مقابله با سیل احتمالی در جنوب کرمان

استاندار کرمان با اشاره به استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی برای مقابله با خطرات احتمالی ناشی از سیل، گفت: فرمانداران و شهرداران در آمادگی کامل هستند.  

محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان عصر دوشنبه ۲۷ فروردین در حاشیه بازدید از زیرساخت‌های شهر زهکلوت برای آمادگی لازم برای مقابله با هشدار سطح قرمز هواشناسی در جنوب استان کرمان گفت: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی و بارندگی شدید در جنوب و شرق استان، تصمیمات لازم اتخاذ و آماده‌باش به همه دستگاه‌های استان داده شده و براین اساس بسیاری از آن‌ها هم اکنون در منطقه مستقر شده‌اند. 

وی با اشاره به حضور دستگاه‌ها و ادوات مورد نیاز در جنوب استان کرمان، افزود: برای آمادگی کامل به منظور مقابله حداکثری با آسیب‌های احتمالی ناشی از سیل از ظرفیت بخش خصوصی نیز استفاده شده است. 

استاندار کرمان با اشاره به بارندگی بسیار شدید در جنوب استان کرمان، تصریح کرد: با تدابیر انجام شده امیدواریم شاهد کمترین خسارت در منطقه باشیم. 

وی با اشاره به آمادگی کامل شهرداران و فرمانداران برای مقابله با خطرات احتمالی ناشی از سیل، تصریح کرد: باتوجه به رصد و بررسی منطقه، نقاط حادثه‌خیز شناسایی و مشکل آن برطرف شده است. 

فداکار ببان داشت: هدف از حضور در جنوب استان کرمان، بازدید میدانی از نقاط مختلف منطقه و بررسی میزان آمادگی برای مقابله با خطرات احتمالی ناشی از سیل است.

تاریکی شب هم مانع بازدید استاندار کرمان از منطقه سه پلی قلعه‌گنج نشد

 محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان در ادامه سفر خود به جنوب استان برای بازدید میدانی از منطقه برای آمادگی حداکثری مقابله با خطرات احتمالی ناشی از سیل، دوشنبه شب ۲۷ فروردین از یک دهنه پل به نام ده پلی واقع در سه راهی منوجان - قلعه‌گنج بازدید کرد. 

در حالی که پاسی از شب گذشته و تاریکی مطلق بر منطقه سه پلی قلعه‌گنج حاکم بود، استاندار کرمان با حضور در این منطقه از یک پل دارای ده دهنه و معروف به ده پلی بازدید کرد. 

این پل که به دلیل بارندگی‌های گذشته دچار خساراتی شده بود، با دستور استاندار کرمان ترمیم و آماده بهره‌برداری شده است. 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار