امام جمعه قزوین:

پاسخ بعدی ایران به رژیم صهیونیستی قاطع‌تر است

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: رژیم غاصب صهیونیستی بداند که عملیات وعده صادق تنها یک قلق گیری بود و اگر بخواهند خطای دیگری انجام دهند، پاسخ بعدی ما قاطع‌تر است.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی بداند که هر قدمی بردارد، قدم بعدی ۱۰ برابر قوی‌تر و جدی‌تر از قدم نخستین است.

وی اضافه کرد: عملیات وعده صادق باعث شد تا دل‌های ملت ما متحدتر شود و جهانیان نیز با چشم خود دیدند که ولی امر مسلمین چگونه علیه ظلم رژیم صهیونیستی به پا خواست.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی بیان کرد: اینکه مردم فوج فوج گرد هم می‌آیند و شادی می‌کنند، به علت حماسه آفرینی و تحقق وعده صادقی بود که با دستان قدرتمند نیرو‌های مسلح انجام شد.

امام جمعه قزوین تاکید کرد: ما در مقابل ظلم، جنایت و نسل کشی رژیم منحوس و غصبی و صهیونیستی اسراییل ایستاده‌ایم، چراکه خدا فرمود اگر یک مومنی به عمد کشته شود، سزای او جهنم است و خدا به او غضب و لعنت کرده و عذاب بزرگ را برای او مهیا می‌کند.

این مسئول ادامه داد: این وعده خداست که هر کسی در راه خدا برای کمک به محرومان، بندگان مظلوم و ایمان و قسط به پاخیزد خدا آن را از هر گزند و شکستی حفظ خواهد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی گفت: جریان مقاومت اسلامی برای دفاع از کیان اسلام و حمایت از همه مسلمانان و ظهور منجی بشریت و حمایت از محرومان و مستضعفان به پا خواسته تا در مقابل رژیم صهیونسیتی که این همه آدم بی پناه، زن و کودک مظلوم را آواره کرده، مقابله کند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: یادمان نرود که امام راحل در دهه ۴۰ یک تنه مقابل آمریکا ایستاد و استقامت او سبب شد تا مردم با هدایت امام خود انقلاب اسلامی پر افتخار را خلق کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی یادآور شد: پیروزی‌های اخیر نیرو‌های مسلح بر ملت عزیز و سپاه پاسداران، ارتش و بسیج و همه ملت‌های به پا خواسته جهان مبارک باد؛ امیدوارم سال آینده در ۲۹ فروردین ماه که روز افتخار ارتش جمهوری اسلامی است، شاهد اضمحلال رژیم منحوس صهیونیستی باشیم.

ارتش در عرصه‌های مختلف به دشمنان پاسخی دندان شکن داده است

امیر سرتیپ دوم حسین محمدشفیعی فرمانده لشکر ۱۶ زرهی قزوین و ارشد ارتش جمهوری اسلامی در استان‌های قزوین و زنجان نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت نام شهدای حماسه آفرین ارتش گفت: بر خلاف تدابیر دشمنان اسلام در قبل از انقلاب اسلامی، درایت و آینده نگری معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) سبب شد تا ارتش به عنوان نیروی مقتدر انقلاب اسلامی شناخته شود و ۲۹ فروردین را روز ارتش جمهوری اسلامی نامگذاری کنیم.

وی اضافه کرد: آن پیر فرزانه [امام راحل]روز ارتش را معین کردند تا پس از آن در عرصه‌ها و ماموریت‌های مختلف شاهد پاسخی قاطع و دلگرم کننده و دندان شکن به دشمنان انقلاب اسلامی داده شود.

در پایان این مراسم یگان‌های نمونه ارتش جمهوری اسلامی و نیروی انتظامی از مقابل جایگاه و تمثال امامین انقلاب رژه رفتند و انواع تانک‌ها، خودرو‌های زرهی، پهپادها، سامانه‌های جنگ الکترونیک و نوین و سایر تجهیزات نظامی نیز در این رژه به نمایش گذاشته شد.

لشگر ۱۶ زرهی قزوین ۲ هزار و ۹۵۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.