هاشمی‌نسب: هر روز قانون در فوتبال ایران تغییر می‌کند

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: سه امتیاز بازی فردا می‌تواند خیلی به ما کمک کند و تلاش می‌کنیم با تمرکز کامل به این سه امتیاز دست پیدا کنیم.

هاشمی‌نسب مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار تیمش با شمس آذر تصریح کرد: شمس آذر سال اول حضورش در لیگ برتر را سپری می‌کند و نمره قابل قبولی تا اینجا گرفته است. تیم جوانی هستند که برخی از دیدارهای‌شان را انتحاری بازی کرده‌اند. در بازی رفت دو امتیاز از دست دادیم و می‌دانیم فردا بازی سختی داریم. سه امتیاز بازی فردا می‌تواند خیلی به ما کمک کند و تلاش می‌کنیم با تمرکز کامل به این سه امتیاز دست پیدا کنیم و بتوانیم در صدر جدول بمانیم. اگر قانونی وسط فصل عوض نشود و تیم دیگری نیاید صدر جدول را بگیرد. هر روز قانون در فوتبال ایران تغییر می‌کند. دل‌مان خوش است امثال مجری فوتبال برتر که تریبون دست‌شان است از حق تیم‌ها دفاع کنند ولی درباره چیز‌هایی اظهارنظر می‌کنند که هیچ ربطی به آن‌ها ندارد.

مربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به این سوال که آن‌ها با تصور اینکه در بازی رفت دربی یک گل در خانه حریف زده‌اند در بازی برگشت به میدان رفتند، گفت: اصلا چنین چیزی نبود، چون هفته پنجم با پرسپولیس بازی کردیم. اصلا فرض کنیم با این تصور بازی کردیم، پس از آن ۱۰ بازی دیگر هست. در صورتی این اتفاق می‌افتد که امتیاز‌ها مساوی شود و ما با توجه به اینکه در دربی رفت گل زده‌ایم آخر فصل تصمیم‌گیری می‌شود. آیا کسی می‌تواند ۱۰ بازی آینده را پیش‌بینی کند که تیم‌ها امتیازهای‌شان در پایان مساوی شود؟ اصلا این سوال غیرمنطقی است. اصلا چنین چیزی نبود که به آن فکر کنیم. هفته قبل سه امتیاز فاصله داشتیم و چنین چیزی را در نظر نداشتیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
مهدی
۲۱:۲۶ ۳۰ فروردين ۱۴۰۳
یک کلام از مادر عروس
آخرین اخبار